Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[3.0 ASN] Sporadyczne szarpniecia na LPG


aderjan

Rekomendowane odpowiedzi

Mała aktualizacja. Auto ma już przerobioną instalacje LPG. Zamiast Artica jest Gold GT, Zenita zastąpił Stag. Poza tym nowy rozrząd, termostat i katalizatory u Waskivw (bardzo polecam!).

Działa bardzo dobrze i równo, żaden check już mnie nie niepokoi, zapłon też nie wypada. 

Pozostało doprowadzić mi do porządku hamulce, tylne amortyzatory i zająć się kosmetyką, czyli poprawki lakiernicze i usuwanie korozji z zawieszenia i podwozia.

W załączniku zdjęcia nowej instalacji i jako ciekawostka filtr z Arctica, który był nieruszany od 2008 roku. Płaciłem fachowcom za "przegląd instalacji" jednak o istnieniu tego filtra nie miałem pojęcia..

IMG_20190924_114602.jpg

Resized_20190920_224125_1719.jpeg

Resized_20190921_233349_7203_02.jpeg

Resized_20190921_233404_8461_01.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masz... u mnie siedzi Tomasetto Antartic AT13 i z tego co widzę tam też filtr siedzi i u mnie nie był wymieniany, chociaż poprzedni reduktor (taki sam model) podobno był strasznie zawalony syfem i producent wysłał nowy na gwarancji. Przy najbliższym przeglądzie powiem gaziarzowi, żeby zerknął tam.

Waskivw ogarniał Tobie LPG? Również byłem w tym roku na wymianie rozrządu i też jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba.tkn napisał:

O masz... u mnie siedzi Tomasetto Antartic AT13 i z tego co widzę tam też filtr siedzi i u mnie nie był wymieniany, chociaż poprzedni reduktor (taki sam model) podobno był strasznie zawalony syfem i producent wysłał nowy na gwarancji. Przy najbliższym przeglądzie powiem gaziarzowi, żeby zerknął tam.

Waskivw ogarniał Tobie LPG? Również byłem w tym roku na wymianie rozrządu i też jestem zadowolony.

W Arcticu nie wymieniali bo trzeba było zdejmować płytę pod autem i je podnosić.. a szkoda. W sumie ciekawe, że ten reduktor dobrze działał mimo takiego zapchania.

Waskivw nie robił nic przy LPG, ale na pewno by temat dobrze ogarnął :) Z ustawienia rozrządu i nowych katów jestem bardzo zadowolony. W końcu nie ma żadnych checków i można spokojnie jeździć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...