Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak możliwości zamknięcia samochodu zamkiem centralnym z uchylonymi szybami


shonari

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b5 1.8t z 97r.

Mam tam oryginalny, fabryczny alarm z czujnikami ultradźwiękowymi.

Mój problem polega na tym, że w upalne dni nie mogę zostawić samochodu z uchylonymi szybami, bądź szyberdachem, ponieważ kiedy mocniej dmuchnie włącza mi się alarm. 

Z alarmem jak najbardziej wszystko sprawne, pod warunkiem że jest cały domknięty.

Na belce po lewej mam ten przycisk do rzekomego nieuzbrajania alarmu, lecz on po czasie i tak się uzbraja.

Myślałem, żeby całkowicie wyłączyć go vagiem ale w sumie nie przeszkadza mi aż tak.

Zna ktoś jakiś sposób, żebym mógł zablokować go z pilota bez uzbrajania tego alarmu? Dodam, że bezpośrednio z kluczyka również się załącza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szaraku mam tak że jak zamknę auto następnie przyciskam 2x przycisk do zamykania i czujka się nie uzbraja.

Spróbuj może masz tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i niestety ten patent u mnie nie działa. Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na pewno pomoże. Tylko tak sobie myślę, że musi istnieć jakieś wyjście. Alarm oryginalny i mógłbym ewentualnie numer na pompce podać. Próbowałem z kluczyka w ciągu sekundy dwa razy przekręcić, czy na pilocie naciskać ale uzbraja się. Również na słupku po jakimś czasie się uzbraja, a także kiedy otworzę samochód ale nie otworzę drzwi. Ewentualnie ktoś przede mną mógł się vagiem bawić i ewentualnie coś poprzestawiać ale jak to teraz do kupy pozbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie będzie wyjścia raczej. 

Posiada ktoś poradnik, jak wyłączyć alarm vagiem, by nie rozlaczac centralnego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij obudowę i odlacz czujki powinno być dobrze wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A vagiem nie da rady tego zrobić? Mniej inwazyjna metoda moim zdaniem. Wiem, że są kody jakieś, i należy się podłączyć do modułu zamka centralnego. Jeżeli ktoś zna ten kod na rozłączenie alarmu to bardzo bym prosił o napisanie go tutaj. Jeżeli będzie trzeba to podam numer z pompki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...