Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak nazywa się ta część?


kamil2227

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak nazywa się ta część i gdzie ją mogę dostać?

Z tego co rozumiem to muszę ją dokupić razem z nowym kluczykiem,który będzie pasować?

Są to prawe drzwi od pasażera,jak nie włoże wkładki to nie da się przekrecić klucza. Z kolei w drzwiach od  kierowcy przekrecam kluczem i zamek nie reaguje. Co tutaj mogło się popsuć? Jak to zdiagnozować ewentualnie co kupić do wymiany?

1.jpg

62174350_617841198697717_8768653966507507712_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładka zamka. Kupujesz w ASO razem z kompletem blaszek, które dopiłuje Ci fachman dorabiający klucze, konkretnie pod Twój obecny kluczyk.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, krzysiek_f napisał:

Wkładka zamka. Kupujesz w ASO razem z kompletem blaszek, które dopiłuje Ci fachman dorabiający klucze, konkretnie pod Twój obecny kluczyk.

a jakbym kupił coś takiego i podmienił ?

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b5-klamki-wkladki-zamka-kluczyk-kpl-8176053184

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b5-wkladka-zamka-drzwi-przod-prawy-7778954562

W drzwiach od strony kierowcy mam problem wkładam klucz krece nim i zamek nie reaguje a czasem wrecz klucz sie blokuje i nie chce wyjść i musze dalej krecic.  Czy to znaczy,że zamek mógł paść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rozebrania nie zgadniesz co padło, tym bardziej ja. Jak kupisz ten zestaw z allegro to będziesz musiał nosić 2 klucze, jeden do drzwi a drugi do stacyjki. Proponuję najpierw rozebrać i zobaczyć co nie halo w drzwiach kierowcy. U pasażera sprawę załatwiłby sama wkładka, kupowałem ojcu, wiem że to nie majątek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...