Skocz do zawartości
IGNOROWANY

oryginalne czy nie oryginalne radio


Borys07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie co leprze?? chce u sb zrobic 2 din z tym ze nie jestem do konca zdecydowany czy brac rns-e czy radio z androidem

Mam na mysli ze ori smiga jak trzeba i obsluguje zmieniarke,fabryczny sub w bagazniku i wszytkie glosniki graja a jak podlacze nie ori to gra tylko przod i trzeba separator do anteny dodawac

Sa jeszcze 2 sprawy ori obsluguje fisa i wyswietla jakies info na nim i sterowanie z multifunkcji a czy radio z androidem jesli podlacze takie z dekoderem can czy bedzie pokazywac jakies info na fisie i czy bedzie graly wszystkie glosniki razem z fabrycznym subem? nie ukrywam ze skoro mam go w bagazniku to chcialbym z niego korzystac no i mam zmieniarke ktora moge wykorzystac skoro zajmuje mi troche miejsca w schowku aktualnie mam concert cd w ktorym laser ma juz chyba swoje najleprze lata za soba i bardzo slabo czyta plyty , najlepiej ida mu oryginalnie tloczone ale nie moga byc bardzo porysowane wydaje mi sie ze wymiana lasera zalatwi sprawe ale ja chce miec nawigacje i mp3 w furce.

Duzo jezdze i nawi mi sie przydaje zeby ciagle nie meczyc telefonu a co do muzy to ciagle slucham i lubie sobie podglosnic dosyc mocno 

Podobno wyszedl jakis nowy model rns-e na 2010 rok czy to prawda czym sie rozni od starszej wersji? mozna z tej starszej wersji przeniesc panel czolowy radia do nowszej zeby zachowac bebechy nowego radia podobno lepiej sie sprawuje i czyta bardziej pojemne karty pamieci sd hc 

Czy nie bedzie problemow z jego funkcjonowaniem w b7 z 2005?? czy trzeba cos jeszcze zmieniac w aucie? Poradzcie cos napewno ktos z was juz to przerabial i wie co sie z tym je co byscie kupili jak byscie byli na moim miejscu? Czekam cenne rady gdyz chce dbac o to autko i chcialbym sie w nim jak najlepiej czuc bo szybko nie kupie juz nastepnego gdyz mam juz pewne plany  i nie moge ciagle wydawac kasy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stałem przed takim dylematem i wybrałem bramkę numer 3 ? nigdy nie żałowałem ?

RNS-E jest niby spoko, ale nie w dzisiejszych czasach... to po prostu ładny odtwarzacz cd mp3 z możliwością podpięcia kamery ? nawigacja w nim to padaka, muzy nie prześlesz po bt...

android niby spoko, ale jakość tych radioodtwarzaczy, odbiór radia, jakość dźwięku, czas uruchamiania... fajne bajery ale na trochę, potem w codziennym użytkowaniu jest często frustrujące...

i moja propozycja i wybór, którego ani razu nie żałowałem... radujko aftermarketowe firmowe... Ja wybrałem JVC ze względu na obsługę android auto oraz dedykowaną aplikację Spotify i bt-audio w 1 urządzeniu. Chcesz się bawić w mapy google - no problem, denerwująCię reklamy w radiu na codzień w drodze do pracy - nawet nie wyjmujesz telefonu z kieszeni i łączysz się po BT i lecisz z muzą ze spotify, na wyświetlaczu masz okładkę, tytuły itd, całością sterujesz z radia, nie z telefonu... Łączy się automatycznie w kilka sekund po uruchomieniu... Do tego masz zestaw głośnomówiący w komplecie w cenie, asystenta google, możliwość podpięcia kamery bezpośrednio, bez żadnych udziwnień jak w RNS... I kosztuje to mniej jak radio z androidem... Muzę możesz oczywiście puścić po prostu przez bluetooth np z YT czy z plików w telefonie... masz 2 porty USB z szybkim ładowaniem telefonu, podpinasz pendrive lub czytnik kart... Teledyski też obsługuje ? Do tego wszystkiego interfejs do sterowania z kierownicy MF (programowalny). No i jakość dźwięku... BOSE zyskało nowe życie. Jakby co to jako, ze zamierzam puścić auto "w świat" to mam mój zestaw audio do sprzedania :decayed: no i jestem z WRO :lol1:

https://a4-klub.pl/offers/offer/13683-radyjko-2-din-jvc-kw-m730bt-rns-e-wymięka-d-android-auto-apple-carplay-spotify-telefon-gps-multifunkcja-kamera-kw-gratis-nowa-cena/

 

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...