Jump to content

Dyfuzor z polifta

Recommended Posts

Tak, widziałem.  Dzięki. A czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć,  czy zderzak z dyfuzorem z aukcji nr 9942514290 będzie pasował do mojego? Bo ten dyfuzor jakiś pełny jest jakby tych adapterów końcówek nie było 

Edited by jaro_alfa
2 minuty temu, jaro_alfa napisał:

Tak, widziałem.  Dzięki. A czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć,  czy zderzak z dyfuzorem z aukcji nr 9942514290 będzie pasował do mojego? 

Daj link

3 minuty temu, jaro_alfa napisał:
ALLEGRO.PL

To jest zderzak z polifta od 19> 

Jest forumowicz który zaadoptował go do przedlifta ale tam jest już cięcie i spawanie skorupy. P&P nie podejdzie ☹️

Ok, to odpuszczam. W takim razie każdy zderzak s-line od przedlifta po 2016 będzie pasował do mojego? Np. ten :

ALLEGRO.PL

Edited by jaro_alfa
5 minut temu, jaro_alfa napisał:

Ok, to odpuszczam. W takim razie każdy zderzak s-line od przedlifta po 2016 będzie pasował do mojego? Np. ten :

ALLEGRO.PL

Tak jest 😉

Super. Działam.  Wielkie dzięki 

Następne pytanie mi się urodziło:

Czym różni się końcówka o nr 8W0253825F od końcówki nr 8W0253825L ? I czy ewentualnie można zamontować końcówki z innymi literami na końcu 

Edited by jaro_alfa

Przyglądnij się jednej i drugiej. Ta z końcówką L jest do benzyny. O tym właśnie pisałem w pierwszym moim poście. Przód jest identyczny natomiast od strony tłumika jest węższe gardło i inaczej są przymocowane wąsy co za tym idzie potrzebny jest inny adapter. Nie wiem jak u Ciebie jest usytuowana końcówka w tłumiku. Może akurat przy 150 KM by ta końcówka L podeszła 🧐

Edited by krystian3769

No trudno, z mocowaniami się pospieszyłem i już mam kupione, więc szukam dalej, bo tych z literką F nie ma na razie w sieci. 

Posted (edited)

Końcówka 826L jest od polifta 2019- nie podejdzie do Ciebie. Nastaw się na długie szukanie, bardzo ciężki temat z prawą zamkniętą blendą. Najłatwiej będzie w ASO, koszt koło 600zł.

Edited by damekA4

Wydaje mi się, że jeśli mamy 2 rurki po stronie kierowcy musi być F

Jeśli jest jedna rurka może być E 

Mocowania (adaptery) są te same! Zauważcie że E ma tzw węższe gardło:)

po prawej stronie pasażera jeśli ślepak musi być F

Dobra, mam wszystkie potrzebne części oprócz dwóch listew. Zderzak będzie pomalowany w sobotę.  Montaż po świętach. 

Nerwos, masz rację 👍

Edited by jaro_alfa
11 godzin temu, jaro_alfa napisał:

Dobra, mam wszystkie potrzebne części oprócz dwóch listew. Zderzak będzie pomalowany w sobotę.  Montaż po świętach. 

Nerwos, masz rację 👍

Obowiązkowo, po montażu się pochwal:decayed:

Jasne,  jak tylko zapnę nową dupcię, niezwłocznie wkleję fotkę 

Witam może ktoś doradzi chcę założyć  od s4 dyfuzor do mojego tdika znalazłem w necie  coś takiego, wystarczyło by przepiąć i zamocować z prawej te Ślepe koncowki a z lewej mam oryginalnie dwie ładnie w Chromie 

ALLEGRO.PL

Pasuje tylko do zderzaka s-line.

Ok dzięki Autko w sline także luzik, trzeba ściągać zderzak czy da radę na założonym?