Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd airbag 655


EmilU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z airbagiem . Co jakis czas zapalał i gasł mi airbag wiec zacząłem szukać przyczyny podpiąłem pod kompa błąd 655 n175 czyli napinacz pasazera z przodu . Kostki pod siedzeniem sprawdzone. Zrobilem na krotko wiazke pod siedzeniem tez nic nie dalo . Wiec zaczalem szukac dalej . Jak sie okazalo mam rezystor wpiety pod kostke od napinacza . Wyciaglem rezystor podpialem pod napinacz i blad dalej byl wiec spowrotem wsadzilem napinacz w kostke i airbag zgasl automatycznie . Mam kilka pytan . 

1.Dlaczego ktoś mógł dać ten rezystor skoro napinacz działa jak nalezy .? 

2. Mam jakąś uszkodzoną poduche dlatego ten rezystor wpiety jest ? 

3. Czy jak wymienie napinacz na sprawny i go podepne to problem zniknie i bedzie wszystko działać jak nalezy ? 

Pozdrawiam !

20190608_181024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis siadlem i sprawdzilem jak sie okazalo nie mam kurtyny bocznej pasazera dlatego ta kostka odpieta i rezystor wsadzony . Mam jakies prawa co do tej sytuacji moge sie jakos dogadac ze sprzedajacym ? W dniu zakupu blefu zadnego nie bylo ale na kartkach z 2016 i 2017 byly bledy airbagu .

Czy jezeli mam tam rezystor to czy poduszki zadzialaja ? I czy jak kupie kurtyne i zaloze to powinno wszystko dzialac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...