Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam witam i o zdrówko pytam ?

Dołączyłem do tego wspaniałego klubu ponieważ zostałem szczęśliwym posiadaczem audi Małysza :D

Współpraca na pewno będzie owocna. Pozdrawiam wszystkich serdecznie !

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Pomoc techniczna 1

Cześć wszystkim. Jako nowy forumowicz pragnę się przywitać :) Na imię mam Kamil, mam 32 lata i jestem szczęśliwym i zadowolonym posiadaczem Audi A4 B7 2.0 TFSI. Mam nadzieję, że znajdę sporo ciekawych porad i sam będę mógł pomóc komuś innemu :) Pozdrawiam

,,,

Tak oto stałem się posiadaczem A4 B6. Z góry dziękuję za cierpliwość w odpowiedziach na pytania ;)

Witam serdecznie

Spoiler

Stałem się posiadaczem A4 B8 rocznik 2008. Podczas zapoznawania się z obsługą i próbie wydania komendy głosowej po wciśnięciu przycisku na kierownicy

okazało się że zamiast klasycznego "bip" jest dziwne "Bliom" ;) i nic się nie dzieję, nie reaguje na żadne komendy w jęz. angielskim, bo taki mam ustawiony.

Proszę pomóżcie.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

,,,

Jestem posiadaczem avanta b5 od wczoraj. Mam nadzieję że uda mi się tu znaleźć pomoc osobom ogarnięciu auta. Pozdrawiam fanów czterech pierścieni!

,,,

Witam świeży zakup a4b8 2015 2.0 tdi ultra.

Spoiler

Myślę nad dodatkowym zabezpieczeniem, nie chce dawac auta do zadnego nie sprawdzonego elektryka, moge sobie sam z tym poradzic tylko potrzebuje porady na temat dodatkowego zabezpieczenia. Blokada zaplonu lub odciecie paliwa. Jakies schematy jak by ktos posiadal bylbym ogromnie wdzięczny:)

Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

,,,

20 maja 2019 rozpocząłem przygodę z Audi ☺️ Stałem się posiadaczem A4 B7 1.9 TDI S line. Ale w grupie VAG od 2008. Zaczynałem od Polo 6N, później 3x Golf II (GT, GTI 16V, GTD) i ostanie ponad 3 lata Passat B5 1.9 TDI. To tak  krótko o mnie☺️ Pozdrawiam!