Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kosiarka spalinowa


kubabkb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje nowej kosiarki spalinowej do powierzchni 0,5 hektara oczywwiscie z napedem , mozecie cos sprawdzonego polecic, 

potrzebuje jak najszybciej kupic

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleo Mac GV 53, masywna, mocny silnik ale bardzo oszczędny, typowy wół roboczy. Za 1000 zł nie kupisz sensownej kosiarki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę mniej niż pól hektara i kosiarkę ALKO z silnikiem B&S bez napędu.Kosztowała 1400.Hula ładnie od 9 lat.Nie ma dość,ALE ja pomału tak.?.Prawie cały dzień koszenia z przerwami.Przy takiej powierzchni warto pomyśleć o traktorku,bo na kosiarkę,to naprawdę sporo i brzydnie.Sam się pomału pod traktorek przymierzam.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety musi byc kosiarka bo jest pelno drzewek owocowych oraz ozdobnych na placu na dodatek plac jest strasznie podmokly, traktorek by ugrzazl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz do tego tysiaka dołożyć.Daniel dobrze ci radzi.Na takim sprzęcie się nie oszczędza.On robi na siebie.Kilka-kilkanaście pokosów w sezonie.Kiedyś skusiłem się na tanią kosę spalinową,Niby dosyć znanej firmy,ale tanią.I...żałuję do dziś.Po 1 sezonie 3 reklamacje.Robione różne pierdoły po drodze.Niby kosi,ale dużo więcej ta kosiarka u mnie obrabia.Teść kupił Husqvarna.Tyra nią dużo i po 14 latach tylko dosłownie malutki remoncik i hula dalej,jak dzika.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, daniel.z napisał:

viking, husqvarna albo stihl

 

Marka Viking znika, wszystko co nowe, będzie dostępne pod marką STIHL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FaceBook'u jest spoko grupa "Kosiarki Spalinowe i inne sprzęty ogrodnicze - Grupa kanału KoBaMix"

Koleś ma tez swój kanał na YouTube.. na którym wstawia filmy.. z napraw.. prezentacji.. porównania.. sprzętu pilarsko-kosiarkowego :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...