Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap z FWD na Quattro 2.5TDI


Kocurei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, ostatnia przeszło mi przez myśl dołożenie do swojej B6 napędu Quattro 

Mam możliwość kupienia w przystępnej cenie części 

Pytanie tylko co poza zawieszeniem, dyfrem, wałem, skrzynią biegów będzie mi potrzebne 

I jak wygląda sprawa z montażem w B6 2.5 Tdi 163KM? P&P czy trzeba będzie robić jakieś przeróbki typu spawanie czy tam cięcie

Może ktoś miał przygodę z taką przerobką

Chciałbym usłyszeć wasze rady, porady i opinie na ten temat 

Z góry dziękuję wam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest taka, żebyś przeczytał regulamin:

Forum § 9

2. Niezależnie od ust. 1 Użytkownicy zamieszczając treści na Forum zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

(b) podczas zakładania nowego wątku sugerowane jest sprawdzenie, czy podobna dyskusja już się na forum nie toczyła (pomocny tu będzie przycisk "Sprawdź czy są już podobne tematy na forum" znajdujący się po prawej stronie okienka gdzie wpisujemy tytuł zakładanego wątku);

(c) sugerowane jest przed założeniem tematu przejrzenie FAQ czyli zbioru najważniejszych i najbardziej popularnych wątków z danej kategorii, jeśli istnieje dla danego działu Forum;

Na głównej stronie działu masz podpięty temat o swapie na quattro, ale lepiej założyć kilka kolejnych tematów żeby innym było ciężej znaleźć tego czego szukają. :oklasky:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...