Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oszronione przewody klimatyzacji


manfred10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam problem z klima w mojej a4, prosze pomóżcie, jadac z włączona klima po dłuższym odcinku ok. 80 km klima przestaje chlodzic jak na początku, leci chlodne powietrze, ale to tak jakby wlaczyc zimne powietrze w manualnych nawiewach, co zauwazylem, szronia mi sie przewody klimy pod maska, wystarczy ze stane po drodze na chwile lub wylacze calkowicie nawiew, rurki sie odlodza i klima dziala jak sie nalezy, no ale jest tak na chwile, kolejne pare dziesiat km i to samo. Co moze byc przyczyna. Klima oo odgrzybianiu i wymianie osuszacza. Uklad szczelny i nabity. 

IMG_20190615_151845.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o tym setki tematów na tym forum. Wystarczyło tylko poświęcić 5min. Do wymiany dławik dyszy rozprężnej.

 

Do B6'tki dławik ma być czerwony lub pomarańczowy. Oczywiście aby wykonać operację wymiany musisz ściągnąć czynnik z układu.

 

64377804_2280464995555713_3561444683513069568_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ? dlawik wymieniony i nadal gruba rurka sie szroni. Ktos mi mowil ze jest cos takiego jak czujnik zamrozeniowy (nie wiem czy dobrze nazwalem) do wymiany. Czy to moze byc przyczyna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2019 o 10:53, manfred10 napisał:

Niestety ? dlawik wymieniony i nadal gruba rurka sie szroni. Ktos mi mowil ze jest cos takiego jak czujnik zamrozeniowy (nie wiem czy dobrze nazwalem) do wymiany. Czy to moze byc przyczyna? 

Udało się do czegoś dojść? U mnie jest jakby podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się rozwiązać problem oszronionego grubego przewodu? Co było powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...