Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drzwi zamknięte, fis pokazuje otwarte


spark9510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem w mojej A4/B6. Mimo zamkniętych drzwi fis pokazuje że są otwarte i dodatkowo świeci się oświetlenie we wnętrzu. Zamek został sprawdzony, mikrostyk sprawny. Ciągłość przewodów sprawdzona aż za radiem, dalej już za dużo przewodów. Moduł komfortu niezalany. Na samym początku fis sporadycznie pokazywał otwarte drzwi (mimo że były zamknięte)  i wystarczyło otworzyć i zamknąć  drzwi i wszystko wracało do normy, później już to nie pomagało i po zamknięciu drzwi po paru sekundach fis pokazywał że są otwarte. Może ma ktoś pomysł co to może być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny że w zakmu mikroswitch działa poprawnie? Ja jednak obstawiałbym uszkodzony zamek, ewentualnie połamane przewody w przelotce. Czy coś się zmienia na fisie gdy odepniesz kostkę zamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bobikos napisał:

Jesteś pewny że w zakmu mikroswitch działa poprawnie? Ja jednak obstawiałbym uszkodzony zamek, ewentualnie połamane przewody w przelotce. Czy coś się zmienia na fisie gdy odepniesz kostkę zamka?

Tak, jestem pewny, z 5 razy rozbieralem je i szukałem przyczyny i za każdym razem sprawdzałem mikrostyk i przewody. Nic się nie zmienia, ciągle to samo. Chyba zostanie mi zaryzykować i kupić nowy zamek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przyłącze się do tematu mam podobny problem tylko że nie dostaje informacji o otwartych drzwiach nie zapala się lampka w drzwiach w środku oświetlenie fis też nie sygnalizuje, drzwi prawe tylne z korbą i moja prośba ma może ktoś opis pinów wtyczki z kablami co wchodzi do drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...