Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gt radial sportactiv 255x35x19 mial ktos styczność .nie koniecznie w tym rozmiarze


Pabloo82

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś milal te oponki nie koniecznie  w tym rozmiarze? 

Zdeczka malo o nich info w sieci  cena 450 więc blisko to uniroyal, kumho.... oczywiscie oponiarz je zachwalal.... kolo daje 5 lat gwarancji i w tym18 miechow  na wymianie w razie jakichkolwiek uszkodzeń.  Po etykiecie nie wygladaja najgorzej https://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/letnie/t=1/osobowe/p=1/gt-radial/r=1/255-35-r19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny,który"dziaduje" na oponach.Z tego,co widzę po tym linku tam masz taniej inne,a znane dosyć w miarę marki.Dawaj mi te B8,a ja oponki już mu kupię.Albo 2-3 rozmiary niżej,jak nie stać.Tylko wkurzacie z takimi postami:glupek2:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2019 o 00:44, mirek31071977 napisał:

Następny,który"dziaduje" na oponach.Z tego,co widzę po tym linku tam masz taniej inne,a znane dosyć w miarę marki.Dawaj mi te B8,a ja oponki już mu kupię.Albo 2-3 rozmiary niżej,jak nie stać.Tylko wkurzacie z takimi 

Nie dziaduje na oponach nie kupuje zadnych chinczykow.... i innego badziewia po taniosci .Opona jest to jedyny element majacy styczność z asfaltem i i chyba oststnia rzecz na jakiej sie powinno oszczędzać .Takie mi proponowal gość z wulkanizacji . Pytalem bo po to jest forum nie sam nie znam marki a cena bliska do uniroyal czy kumho wiec coz to za opona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...