Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebuję pomocy!!! Odszkodowanie z oc sprawcy a Aso


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pany gość mi wjechał w tyłek (uszkodzony zderzak i porysowana klapa, nie wiadomo co pod zwierzakiem) teraz mam pytanie czy lepiej oddać do aso i naprawić bezgotówkowo czy naprawiać samemu? jeszcze nie wiem ile dadzą czekam na wycenę, jeśli do aso to gdzie najlepiej oddać? chodzi o okolice Lublina Lubelskie bo kolor auta jest srebrny i trochę mam obawy, chcę żeby to było zrobione jak się należy a wiadomo jak ze srebrnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając nowy temat, warto przeczytać parę innych - już istniejących - to pomaga rozszerzyć swoją wiedzę i doprecyzować pytania dotyczące pojawiających się wątpliwości.  Najważniejsze zaś, to wstawić choćby kilka fotek uszkodzeń, bo o szacowanie wartości szkody, czy zakresu prac naprawczych na podstawie tak "obszernego opisu" (uszkodzony zderzak i porysowana klapa, nie wiadomo co pod zderzakiem), może się pokusić co najwyżej wróż Maciej, albo plemienny szaman. 

Na oględziny uszkodzeń pojazdu warto umówić się w warsztacie, gdzie jest możliwe zdemontowanie zderzaka. To pozwoli ujawnić wszystkie uszkodzenia powstałe w wyniku zdarzenia i zmniejsza ryzyko otrzymania nierzetelnej wyceny szkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...