Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kręci nie odpala dziwny przycisk


Whitered1337

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebna pomoc kupiłem audi a4 b6 samochód odpalał jeździł ostatnio po powrocie do domu zobaczyłem dziwny przycisk który pociągnęli od tamtej pory samochód kręci i nie odpala myśle ze to jakieś odcięcie zapłonu/paliwa ale teraz jak to wyjąc żeby samochód odpalił ? Załączam zdjęcia 

A54430EA-D561-4920-A431-2D812C977A09.jpeg

D086AB80-CB14-4E3F-8819-C7A07B0B8A71.png

FF38A5E8-8E3A-4AB7-AE3C-1AB037CF0B1D.png

E4ABAA71-9D53-4735-93EE-2E8A9F4EF931.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj go może wcisnąć:) ale to wygląda jak by było gdzieś pod lampę podłączone....no chyba że przez lampę też można zapłon odciąć ale tego to ja już nie wiem, napewno się znajdzie jakiś bardziej doświadczony forumowicz to ci może pomoże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam,czytam i za nic nie jestem w stanie zrozumieć co Ty napisałeś????Ktoś Ci się włamał do samochodu i zamontował jakiś przycisk??????I wiesz że było Ich więcej niż jedna osoba?

Spróbuj opisać to jakoś logicznie i po trzeźwemu i używaj znaków takich jak przecinek, kropka etc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, JarekST202 napisał:

Czytam,czytam i za nic nie jestem w stanie zrozumieć co Ty napisałeś????Ktoś Ci się włamał do samochodu i zamontował jakiś przycisk??????I wiesz że było Ich więcej niż jedna osoba?

Spróbuj opisać to jakoś logicznie i po trzeźwemu i używaj znaków takich jak przecinek, kropka etc.....

A czego on nie opisał.. 

Jest jasno napisane że kupił auto i jeździł po czym zobaczył ten przycisk i nacisnal to i auto nie odpala.

Do autora:

To pewnie super skonstruowane odcięcie zapłonu.

Nie masz nr do poprzedniego właściciela???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wesz82 napisał:

A czego on nie opisał.. 

Jest jasno napisane że kupił auto i jeździł po czym zobaczył ten przycisk i nacisnal to i auto nie odpala.

Pokaż no mi w którym to miejscu autor napisał że jak zobaczył ten przycisk to go nacisnął bo ja jakoś nie mogę znaleźć tego w opisie więc ciężko jest mi odnieść się do tej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do poprzedniego właściela, handlarz mówi ze nie wie nic o tym. Jutro do mechanika jestem umówiony ale wolałbym jechać na kołach niż na lince :)  Sorry za brak składni ale pisałem to na gorąco w aucie, kręciłem i kręciłem i nic, a przypomniało mi się ze bawiłem się tym przy ostatnim wysiadaniu z samochodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś błędy sprawdzałeś?Ty to nacisnąłeś czy jak?W jakiej był wcześniej pozycji,wciśniętej czy wyciągniętej?Są tylko dwa przewody które rozdzielają jeden przewód, więc może sam ten przełącznik jest uszkodzony.Spróbuj odłączyć przewody od tego przełącznika i połącz je,powinien odpalić jeżeli to jest przyczyną nie zapalania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem napisać, weź rozłącz kable z tego przełącznika, zewrzyj je razem i jak to jest to, to powinno odpalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...