Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam wszystki kolegow

Nazywan sie Daniel

Pochdze z Opola, aktualnie Niemcy ?

Po 7 latach zmowu przesiadka na Audi

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam wszystkich serdecznie ! Już troche mam a4 ale czas wbić tutaj? oto moj rydwan

20190330_150114.jpg

,,,

Witam serdecznie. Mechanikuję, doskonalę technikę jazdy i uwielbiam audi. Była 80tka 1.8, a3 98r 1.8t fwd, s4 b5 a teraz poszukuję a4 b5 1.8t quattro avanta : )

,,,

Witajcie! Jestem jak na razie szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 1.9 TDI 110km w srebrnym kolorze po lifcie (rocznik 1999). Ponieważ jest to moje pierwsze Audi, chętnie skorzystam z Waszego doświadczenia w użytkowaniu tych wdzięcznych pojazdów.

Pozdrawiam z Rabki

,,,

Siemka posiadam Audi a4 b7 2007r mam kilka pomysłów ale z chęcią skonsultuj je z osobami na wyższym poziomie w tym temacie ode mnie ???