Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobre radio 1din z wysuwanym ekranem...


adam1974

Rekomendowane odpowiedzi

Kupielm b6 z radiem Audi Concert i chcailbym to wymienic na inne.Rozwazam RNSE ale koszt  radia,przerobki itd znaczny a i czesto te radia  bez zgody wlasciciela sa wyciagane.Czytajac posty wielu zmienia RNSE na inne radyjka czy to 2 din badz 1 din z wysuwanym ekranem,.Mi by pasowalo z wysuwanym ekranem, Nadmienie ze  moze to byc uzywka,ale powinna byc rowniez navigacja.bluetooth. Jak juz bedzie radio wybrane to co trzeba dokupic by wpiac w istniejaca instalacja,no i aby kierownica wielofunkcyjna dzialala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2019 o 20:39, adam1974 napisał:

Kupielm b6 z radiem Audi Concert i chcailbym to wymienic na inne.Rozwazam RNSE ale koszt  radia,przerobki itd znaczny a i czesto te radia  bez zgody wlasciciela sa wyciagane.Czytajac posty wielu zmienia RNSE na inne radyjka czy to 2 din badz 1 din z wysuwanym ekranem,.Mi by pasowalo z wysuwanym ekranem, Nadmienie ze  moze to byc uzywka,ale powinna byc rowniez navigacja.bluetooth. Jak juz bedzie radio wybrane to co trzeba dokupic by wpiac w istniejaca instalacja,no i aby kierownica wielofunkcyjna dzialala.

Hej, kupiłeś to radio?

Przeglądałem dzisiaj te radia i znalazłem np coś takiego: Radio samochodowe VORDON AC-5201 Kent

Obawiam się tylko o jakość dźwięku, szumy itd. Chciałem też do tego podłączyć kamerę cofania, możesz coś polecić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Kupilem jakies 3 miesiace do tylu radyjko Pioneer 1 din, model musze sprawdzic. Z montazem 850zl.Same radio cos ok 530zl do tego jakas kostka by kiera wielofunkcyjna to obslugiwala i smiga.Nigdy nie mialem sprzetu ze tak powiem nie markowego wiec nie doradze czy wskazane  w/w radyjko bedzie dobrze gralo. 
 

Edytowane przez adam1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...