Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam szanowne grono użytkowników oraz miłośników Audi A4. Jestem nowym użytkownikiem Audi ale miłośnikiem aut od zawsze. Posiadam wiedzę techniczną którą będę mógł się podzielić ale też na pewno skorzystam z doświadczenia innych forumowiczów. Modyfikacje i naprawy zawsze przeprowadzam sam ale tu pewnie będzie sporo inspiracji.

,,,

Witam. Jestem Hubert, nowy na forum i potrzebuje pomocy. Poruszyłem temat odnoście dpf w 1.9tdi. Myśle ze znajda się dobrzy ludzie i pomogą mi stwierdzić czy posiadam go czy nie.

Edytowane przez thehuberts

,,,

Witam nazywam się Robert, jestem nowy na forum i witam Wszystkich bardzo serdecznie :)

,,,

Hej wszystkim, na imię mi Malwina i jestem nowym użytkownikiem zarówno forum jak i wspaniałego samochodu marki Audi.

Niedawno miałam to szczęście nabyć Audi A4 B5 Quattro 1.9 TDI i jestem nim zachwycona. Auto używane, 235 tys przebiegu, z 2001, dobrze prowadzone. Mam zamiar kontynuować jego "pielęgnację", jest w nim co nieco do zrobienia, więc pojawię się pewnie niebawem w kilku wątkach. Fajnie, że jesteście, dzięki za pomoc!

Piątka dla tych z Norwegii :) może są tu tacy

,,,

Cześć jestem Krzychu z Dolnośląskiego. Zawitałem u was 6 lat temu z b5fl teraz wracam z b8 już nie tak bezawaryjną??