Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seat Exeo / Blizniak A4 B7 / Klimatronic nie rowno chlodzi.


Brn90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuje pomocy przy climatronicu.

Zauwazylem, ze nie chlodzi klima tak jak powinna - tzn z mojej strony kierowny lewy nawiew chlodzi bez problemu. 
z trzech srodkowych lewy chlodzi, srodkowy jako tako a prawy oraz skrajnie prawy nawiew pasazera dmuchaja cieplym powietrzem.

Chcialem jako pierwsze zrobic diagnostyke cos tam otwierania i regulacji klap nawiewu czy jakos tak sie to zwalo lecz trafilem na inny jeszcze problem.

Mianowicie nie jestem w stanie wejsc w "ukryte" menu climatrocnica. 
Ponoc w Audi powinno sie nacisnac recyrkulacje + gorny nawiew lecz ani ta ani miliony innych kombinacji nic nie zmieniaja. 
Jedyne co moge zmienic to zschynchronizaowac obie temperatuty aby zmieniajac swoja zmianiala sie rowniez pasazera.

Ktos mial podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryte menu jest w a4 b5. Tu musisz vagiem odczytać błędy. Na 99% masz problem z silniczkiem klap. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga opcja to mało czynnika w układzie, takie przypadki były już opisywane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bobikos napisał:

Druga opcja to mało czynnika w układzie, takie przypadki były już opisywane na forum.

Potwierdzam może to być mało czynnika, myślę że osoby zajmujące się tym szybko i tanio Ci to ogarną, zrobić serwis klimy nie zaszkodzi, zwłaszcza jeśli nie robiłeś w ostatnim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...