Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działają szyby i centralny zamek u kierowcy


drdala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam problem z Audi A4 B6 2002 rok 130 koni silnik awx. Z przycisku kluczyka i przycisków w środku nie otwiera się i nie zamyka centralny zamek u kierowcy.  Szyby nie opuszczają się i nie zamykają w żaden sposób ani z kluczyka ani od środka wszedzie tj i drzwi pasazera i kierowcy. Co mogło paść? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2019 o 11:59, lewiatan1989 napisał:

Sprawdź czy nie przecięły się kable w przelotce między drzwiami a słupkiem. 

Powiedz mi prosze, bo moze wiesz, drzwi do zwalenia, czy sama tapicerka drzwi, czy jak, nie moge tej gumy łączącej wyciągnąć a nie działa mi w prawych drzwaich regulacja szyb i oswietlenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, gregoor napisał:

Powiedz mi prosze, bo moze wiesz, drzwi do zwalenia, czy sama tapicerka drzwi, czy jak, nie moge tej gumy łączącej wyciągnąć a nie działa mi w prawych drzwaich regulacja szyb i oswietlenie ?

Kolego nic nie musisz ściągać, guma schodzi po otwarciu drzwi - można powiedzieć że siedzi na wcisk, ściągnij ją od strony karoserii, a nie od strony drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, gregoor napisał:

Powiedz mi prosze, bo moze wiesz, drzwi do zwalenia, czy sama tapicerka drzwi, czy jak, nie moge tej gumy łączącej wyciągnąć a nie działa mi w prawych drzwaich regulacja szyb i oswietlenie ?

Dokładnie tak jak @Lukasz_mk2 pisze - zsuń gumę z przelotki i sprawdź przewody. Jak będą przecięte trzeba lutować na dobrą sprawę można bez rozbierania drzwi. Jakbyś chciał polutować porządnie musisz zrzucić boczek, odpiąć kostkę od słupka, wszystkie kostki i mocowania kabli w drzwiach i wtedy wyciągasz cała instalacje drzwi na zewnątrz w stronę gumowej przelotki. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnąłem po części, przewód z prądem był złamany, skręciłem taką złączką ed elektrycznych przewodów. Ale jest jeszcze jedna kwestia. Sterować moge wyłącznie z drzwi kierowcy, przycisk w drzwiach pasażera nie działa.
Wymieniałem miesiąc temu mechanizm szyby, mogłem coś spier$%^ić podłączając kostki... a może ich nie podpiąłem do przycisku... ? f*uck! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...