Skocz do zawartości
IGNOROWANY

{BRD} MAM WRAŻENIE ŻE AUTO NIE ZBIERA SIĘ TAK JAK POWINNO.


Baroszq

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Od 2 miesięcy jestem posiadaczem b7 z 2.0 brd 170 km. Wcześniej jeździłem 1.9 tdi 130 km avf, i w moim odczuciu avf miał lepsze pierd..nięcie nic ten brd. Dodam że na drodze jest problem żeby objechac właśnie b6 1.9 tdi. (egr wycięty dpf prawdopodobnie wyrzucony, puszka jest i sondy ale w kompie brak dpf xd) katalogowo 350 nm ma od 1750rpm ale tak nie jest, w rzeczywistości to coś tam zaczyna jechać przy 2100/2200rpm.  Pod kompem turbo zaczyna dmuchać 2.5 bar przy 2100 rpm. Najlepsze jest to że jak ulepik wstanie odpowiednią noga to jest dzień gdzie zbiera się o niebo lepiej, ale to bardzo rzadko ???

Aha i jeszcze jedna kwestia to auto jest na kołach 235/35/19 czy to może mieć jakiś znaczący wpływ jak ten ulep się zbiera?

Gdzieś tam wyczytałem że one "tak mają" i żeby wgrać program mocniejszy i będzie śmigać. Nie wiem ile w tym prawdy.

Z góry dzięki za odpowiedź ?

IMG_20190419_191246.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baroszq napisał:

235/35/19

Na pewno nie pomagają w osiągach ? Porób podstawowe logi dla tdi i skończysz rozmyślania nad tym czy się dobrze zbiera, a może coś go boli itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2019 o 14:56, przem8 napisał:

 Porób podstawowe logi dla tdi i skończysz rozmyślania nad tym czy się dobrze zbiera, a może coś go boli itp...

Podpowiesz jakie logi dokładnie porobić, jakim programem i jak to wygląda w praktyce?

Edytowane przez Baroszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale diagnostyka masz wszystko opisane, jakie logi, kable i paczka z programami i sterownikami do pobrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...