Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda


Merdoock

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze pelno o tym na forum, ale takiego przypadku jak u mnie nie moglem znalezc. Mam mokry dywanik, miejsce zaznaczone na zdjeciu, tylko jest to obszar koła o srednicy 5-7 cm, reszta do okola suchutka. Mial ktos taki przyladek?? Wszyscy pisza o otoworach w podszybiu lub uszczelce pod kompem ale wtedy by raczej  caly dywanik byl mokry...?

20190627_115335.jpg

Edytowane przez Merdoock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że w tych miejscach masz najbardziej wygniecioną i przetartą od butów wykładzinę i dlatego tylko tam przemokło,  najlepiej sprawdź co jest pod wykładziną  i drożność spustu wody w podszybiu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Góral65 napisał:

Przypuszczam, że w tych miejscach masz najbardziej wygniecioną i przetartą od butów wykładzinę i dlatego tylko tam przemokło,  najlepiej sprawdź co jest pod wykładziną  i drożność spustu wody w podszybiu 

Ten spust to guma nr 2 z taka wypustka jakby na wezyk?? Czy te zaslepki powinny tu byc a spust gdzie indziej jest?

20190627_124610.jpg

Edytowane przez Merdoock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie są spusty, jak dobrze pamiętam są dwa jeden pod aku a drugi pod serwem, można ręką namacać to taka rurka gumowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Góral65 napisał:

Nie to nie są spusty, jak dobrze pamiętam są dwa jeden pod aku a drugi pod serwem, można ręką namacać to taka rurka gumowa

Yy kurde ja nie mam zadnych rurek gumowych, pod serwem i tym palstikirm pod aku jest po jednym otworze

20190627_160127.jpg

20190627_160121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz suchutko, to raczej nie jest przyczyną mokrego dywaniku, szukaj dalej a spust wody jest widoczny na 1 zdjęciu pod klemą

20190627_160127.jpg.026f6cba92867afcdc4824c55cf1aaf2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Góral65 napisał:

Tu masz suchutko, to raczej nie jest przyczyną mokrego dywaniku, szukaj dalej a spust wody jest widoczny na 1 zdjęciu pod klemą

Dolna obudowe kompa wymienialem w tamtym roku, niby uzywka ale uszczelka w dobrym stanie byla

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A płynu chłodniczego Ci nie ubywa?

Ewentualnie sprawdziłbym na kanale czy w tym miejscu nie ma jakiejś niezaślepionej dziury w podłodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, piti82 napisał:

A płynu chłodniczego Ci nie ubywa?

Ewentualnie sprawdziłbym na kanale czy w tym miejscu nie ma jakiejś niezaślepionej dziury w podłodze

Plynu nie ubywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...