Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka lotka dobrze pasuje do a4 b6 sedan?


fenri95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie jaka lotka dobrze pasuje do klapy sedana b6 macie coś sprawdzonego? Możecie podrzucić aukcje która siadła wam fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tylko i wyłącznie oryginał. Żadna inna lotka nie ma podejścia jeśli chodzi o wygląd i jakość. Wiem bo widziałem już kilka B6 z dorabianymi laminatami i w życiu bym z tym nie pojechał gdziekolwiek. Dla mnie to profanacja, zniszczysz cały tył samochodu tym czymś :) Nie wspomnę już o tym, że te laminaty wypaczają się, falują, nie trzymają się tak jak powinny w skrajnie wysokich i niskich temperaturach. Ori lotka robi całą robotę, samochód w moim odczuciu wygląda 3x lepiej i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie żebym tę lotkę kiedykolwiek zdjął. Ogromny wizualny plus, tył samochodu wygląda dużo potężniej.

Jeśli będziesz miał farta to wyrwiesz ori lotkę z popularnego serwisu. Mi w tamtym roku udało się wyrwać oryginał w świetnym stanie za 200zł + 100zł malowanie pod kolor. Oczywiście ori jest montowana na 3 śruby + taśma dwustronna na krawędziach. Jeśli masz smykałkę i jesteś pewien umiejętności i się nie boisz to możesz wiercić dziury w klapie i montować na te wkręty. Ja jednak zrobiłem tak jak zdecydowana większość tutaj radziła, czyli wkręty z lotki wyrzucasz, porządnie odtłuszczasz klapę np. zmywaczem do silikonu i montujesz całą lotkę na klej do szyb. Po 3h od wystygnięcia kleju wsiadłem do samochodu i pojechałem. Trzyma tak, że tego nie oderwiesz, żadne wkręty nie są potrzebne. Dodam, że kleiłem ją w lutym bodajże przy zerowej temperaturze otoczenia, w garażu było może góra z 5 stopni.

Edytowane przez 60d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2019 o 16:55, 60d napisał:

tylko i wyłącznie oryginał

Kupiłem tak jak mówisz ori za 120zł pomalowałem i teraz sie zastanawiam ale chyba dam na te wkręty mam suba w aucie mocnego nie chce zeby to odpadło + dodatkowo taśmą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz na taśmę i zamiast wkrętów, klej do szyb ,też nie odpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamocowana jak orginał dał trafiłem z dziurami idealnie :) Musiałem bo mam grajka w bagażniku i mogła by spaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fenri95 napisał:

Musiałem bo mam grajka w bagażniku i mogła by spaść

??....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...