Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Adaptacja reflektorów USA na EU


Bumblebee87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Posiadam przerobione reflektory, poprowadzoną dodatkową wiązkę do reflektorów w klapie. Wszystko świeci ale nie tak jak powinno.
Adaptacje zrobiłem taką samą jak w innym audi a4 b8 lift które tez pochodzi z usa i w nim wszystko jest ok.
Może ktoś podpowiedzieć co jest nie tak?? Lub dysponuje jakąś dokumentacją jak wartości trzeba wpisać na Eu
Ps. Przód wymieniony na EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2019 o 09:27, Bumblebee87 napisał:

Witam.
Posiadam przerobione reflektory, poprowadzoną dodatkową wiązkę do reflektorów w klapie. Wszystko świeci ale nie tak jak powinno.
Adaptacje zrobiłem taką samą jak w innym audi a4 b8 lift które tez pochodzi z usa i w nim wszystko jest ok.
Może ktoś podpowiedzieć co jest nie tak?? Lub dysponuje jakąś dokumentacją jak wartości trzeba wpisać na Eu
Ps. Przód wymieniony na EU

@Bumblebee87 sam robiłeś przeróbkę tylnych lamp czy jakaś firma to robiła ? możesz zdradzić  koszty  i kogoś polecić ? może ktoś z forum się tym zajmuje ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcę przerobić lampy z USA na EU. Kupiłem lampy EU i wg. schematu elektrycznego w wersji USA są połączone przewody elektryczne w lampach a w EU powinny być rozłączone. Ktoś może mi potwierdzić

audi.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lampie są 2 dodatkowe kabelki do obrysowki, jeden jest połączony do masy i drugi dodatkowy plus we wtyczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2019 o 22:06, booolek napisał:

W lampie są 2 dodatkowe kabelki do obrysowki, jeden jest połączony do masy i drugi dodatkowy plus we wtyczce.

Jakie kable trzeba zmieniać w sedanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2019 o 10:56, michalez napisał:

Jakie kable trzeba zmieniać w sedanie?

Wybacz kolego ale zagapiłem się ,pisząc posta myślałem o przednich reflektorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...