Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik kąta skrętu


Tomek722

Rekomendowane odpowiedzi

Jest elementem systemu ESP. A ESP i ABS jest obsługiwany przez jeden sterownik. Napisz w czym jest problem. Vag będzie potrzebny

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bobikos napisał:

Jest elementem systemu ESP. A ESP i ABS jest obsługiwany przez jeden sterownik. Napisz w czym jest problem. Vag będzie potrzebny

Problem polega na tym że podczas hamowania zawsze włącza się ABS vag nie pokazuje żadnego błędu oprócz tego że czujnik kąta skrętu jest uszkodzony sprawdzałem też vagiem prędkości kół wszystkie prędkości mają taką samą wartość więc czujniki ABS raczej odpadają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ABS włącza się w momencie naciśnięcia hamulca czy przy mniejszej prędkości? Może któryś czujnik oszukuje przy małej prędkości?

Na początek jednak wypadałoby doprowadzić do porządku czujnik skrętu. Wklej kodowanie modułu ABS oraz pełny błąd który wyświetla vag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bobikos napisał:

Czy ABS włącza się w momencie naciśnięcia hamulca czy przy mniejszej prędkości? Może któryś czujnik oszukuje przy małej prędkości?

Na początek jednak wypadałoby doprowadzić do porządku czujnik skrętu. Wklej kodowanie modułu ABS oraz pełny błąd który wyświetla vag.

ABS się załącza podczas końcowej fazy hamowania a nawet i czasami ja lekko naciśnie się pedał hamulca 

Nr błędu: 01826

- czujnik kąta skrętu kierownicy napięcie na zacisku +30

-brak objawu 

- stały 

Tak mi wyskoczyło na komputerze.

kodowania modułu ABS narazie nie mam bo nie mam dostępu do komputera 

Edytowane przez Tomek722
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...