Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeróbka lamp przednich z angielskich na europejskie ?


Hasir123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jedna z lamp od czasu  zakupu samochodu mam depo i klosz jest juz w nie najlepszym stanie. Zastanawialem sie zeby kupić cała lampe z anglika i poprostu środek z tej depo przekrecić do ori, jest to mozliwe ?

Chodzi o zwykle lampy z żarówkami h7. 

Rozklejałem obydwie lampy (lewa ori, prawa depo) swego czasu bo malowałem odblysniki i wszystko w srodku na czarno i wygladalo to tak samo mniej wiecej tzn. Zamiast torksów byly zwykle śruby na krzyzaka ale mocowania mniej wiecej w tych samych miejscach. 

Robił ktos cos takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie musisz robić z dwóch lamp jedną. Prawdopodobnie w reflektorze z Anglika trzeba będzie zdjąć odbłyśnik z soczewki, i obrócić blaszke odpowiedzialną za kierunek świecenia o 180°. W a4 b6 2003-2004 rocznik tak jest, w poprzednich wogole jest dźwigienka do zmiany kierunku światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem też gdzieś o tym patencie z b6 ale w b7 sa całkiem inne lampy, a poza tym tak jak mówię malowałem całe odbłysniki na czarno i nie chce mi sie drugi raz z tym bawić bo to jest troche roboty i trzeba bardzo uważać żeby nie zniszczyć części odbłyśnika odpowiedzialnej za rozpraszanie światła.  Dlatego pytam czy da rade cały środek poprostu przełożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...