Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przepis na strokera BFB plus składniki


Kejsi

Rekomendowane odpowiedzi

No i jest 352 kunia z ogromnym niutonem ?

Ukłony w stronę Karola z SOFT-MOD PERFORMANCE ???

https://m.facebook.com/SOFT.MOD.Performance.Lublin/?locale2=pl_PL

 

ac914e23b2306ed031c4049290a2de1e.0.jpg

Edytowane przez Kejsi
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny wynik, troche podobny obstawialem:-) dobrze ze zrobiles strokera, bo bez niego tak duze turbo wstawaloby pewnie z 500 rpm pozniej w 1.8t. A tak dol jest calkiem fajny i juz przy 3300 masz solidny nm. Gratulacje:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w ogóle zwykłe K04-64 wstaje w 1.8t? Da się tym w miarę przyjemnie jeździć na co dzień? Podobno zbiera się lepiej niż niektóre hybrydy K03 ale do seryjnej K03S jej daleko. Jakie jest wasze zdanie? Powoli brakuje mi mocy i jakoś nie widzę alternatywy dla K03-73. Chciałbym raczej od razu wskoczyć na K04 i pominąć hybrydy ale wpakować w auto kolejne 10-12tys (licząc kapitalke silnika więcej) i nie być zadowolonym z efektu to trochę kiepska sprawa?

Nie miałem okazji przejechać się tak pomodzonym autem i raczej nie będę jej miał.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Randor napisał:

Jak w ogóle zwykłe K04-64 wstaje w 1.8t? Da się tym w miarę przyjemnie jeździć na co dzień? Podobno zbiera się lepiej niż niektóre hybrydy K03 ale do seryjnej K03S jej daleko. Jakie jest wasze zdanie? Powoli brakuje mi mocy i jakoś nie widzę alternatywy dla K03-73. Chciałbym raczej od razu wskoczyć na K04 i pominąć hybrydy ale wpakować w auto kolejne 10-12tys (licząc kapitalke silnika więcej) i nie być zadowolonym z efektu to trochę kiepska sprawa?

Nie miałem okazji przejechać się tak pomodzonym autem i raczej nie będę jej miał.

Spytaj @muzin on ma seryjne k04-064 w 1.8t. Wez pod uwage ze cudow z dolu nie bedzie bo korby poleca. Ja balbym sie to wkladac bez odprezenia i kutej korby do starego b5, a wtedy to koszty w przedziale 20-30 tys trzeba liczyc.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nie wiadomo jakiego niuta z dołu. No ale musi to jakoś jechać od tych 3tys. Nie biorę nawet pod uwagę montażu takiej sprężarki bez rewizji słupka i kutych korb. 30 tys to abstrakcja. Da się to zrobić dobrze dużo taniej. Mam zaufany warsztat który robi wszystko na miejscu. No ale to pieśń przyszłości. Pytam żeby wyrobić sobie opinie.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu się zbiorę żeby radio przykrecic bo teraz mi wypada jak daje podłogę ?

@Moc okiełznana na LPG, parownik Magic JET III Power, podwójny wtrysk hana 2001 niebieska lata na 1 barze od początku do samego końca ?

Edytowane przez Kejsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wynik!!! Ładny moment, musi być petarda!:)

w następnym aucie też planuje 3 z przodu;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogarnę jakieś mocowanie na telefon, bo z ręki za bardzo rzuca i człona widać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kejsi napisał:

Jak ogarnę jakieś mocowanie na telefon, bo z ręki za bardzo rzuca i człona widać ?

Prowizorycznie na taśmę albo taki uchwyt sobie kup

phoneholder2.png

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, trzeba by się pobawić z olejem ale to za 5 tys km ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła harmonijka plastikowa z fimca za 30 zł, co wy macie z tym dolotem... 

Nie mogę się zebrać żeby nagrać jak to jedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol....żałuję, że u siebie tak nie zrobiłem ( mam k04-64) ...kasy poszło sporo a kilka zł więcej i było by mega...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Roboform550 napisał:

lol....żałuję, że u siebie tak nie zrobiłem ( mam k04-64) ...kasy poszło sporo a kilka zł więcej i było by mega...

 

A ile u Ciebie wyszlo dokladnie? Bo w Twoim temacie gdzies widzialem ze kolo 310 hp i 420 nm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie motor wzmocniony turbo wjedzie w październiku. Ale gadałem tunerem to mówił za 340km powinno być. Tylko mam coś problem po remocie jak nagrzeje samochód  jakieś  20-30km i odkrecam zbiorniczek to wyrzuca płyn chłodniczy, CO2  sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...