Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t BFB 255 @Łukasz13


tomek1192

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Misieqq7 napisał:

Robiłem kiedyś logi w ten sam dzień w mojej 220km na dsmic i kolegi 240km na fmic chyba 180mm i ja miałem 42 stopnie w dolocie a on 41 z tego co pamiętam.  Na zewnątrz było 25 stopni jakoś wtedy.

To tylko potwierdza ze fmic 180 jest wydajniejszy niz dsmic, ale to jest oczywiste i kazdy o tym wie. Dla mnie jak ktos ma dsmic to do mocy rzedu 240-250 hp fmic nie jest konieczny i potwierdza to wiele aut w ktorych dsmic ogarnia taka moc. Podobnie bywa ze sprzeglem, zalecane jest awx, ale jak ktos ma seryjne w dobrym stanie to tez ogarnie.

Abstrahuje w tym momencie od grubych projektow (mnie np nie interesuje wkladanie hybrydy, tipa, fmica, byc moze sprzegla i placenie za to wszystko od 5k w gore zeby zyskac 20 hp w stosunku do tego co mam obecnie). Natomiast poki co mam dylemat czy isc w k04-064 i robic to na zakutym silniku (co i tak wyniesie ze 20tys minimum), czy kupic sobie tt 2gen jako drugie auto i robic r30t. Wiadomo koszty tez wyzsze, ale z b6 i tak rajdowki nie zrobie, a zadne 1.8t chocby i 50tys w nie wrzucil nie ma podejscia do r30t. Natomiast to plany i tak na najwczesniej za rok:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...