Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Nowe Turbiny" mała przestroga dla Wszystkich


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, karol1981 napisał:

Adresu niestety nie ma chyba nikt, bo inaczej już by był wjazd na chatę. 

Jutro może załatwimy.. 

Kurcze tak patrzę na te zdjęcia po tej ekspertyzie.. Jeszcze czytam ten opis, zastanawiam się jak ujowo musiała być moja zrobiona że tak ją rozwaliło. 

Tak swoją drogą, chciałem auto wystawić na sprzedaż.. Jutro idziemy złożyć zamówienie na nowe, teraz jest pytanie.. Niby wszystko u mnie jest na chwilę obecną ok, widząc ta Turbine w jakim jest stanie i co mogło być w bonusie w środku. Jest jakieś ryzyko że może coś wyjść jeszcze, czyli najbezpieczniej żeby nie robić komuś problemów, wstrzymać się zrobić z 5tys km jeszcze i wtedy ze spokojem wystawić tak?? Tak na luzie myśląc chyba takie rozwiązanie najlepsze jest, jak się coś wydarzy to mi.. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wymieniłeś lub wyczysciles wszystko to dla bezpieczeństwa zrób ok 1 tys po i będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze powiedział kupującemu że było turbo zmieniane ,żeby miał swiadomość ,ale jak do tej pory nic się nie dzieje to raczej już wszystko powinno być oki .

A wracając do sprzedającego te turbiny ,to gosć ma już telefon wyłaczony , od kiedy wrzuciłem na różne grupy fb  info o tym co sprzedaje ,kilka osób z Lubina już się z nim umawia na osobiste oględziny towaru jaki ma .

Edytowane przez karol1981
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to dostałem, na fb chłopak do mnie pisał,a właśnie chyba z pomoca jednego chłopaka z FB namierzyliśmy prawdopodobnie jego żonę :D  becie ciepło.

Edytowane przez karol1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karol1981 napisał:

Też to dostałem, na fb chłopak do mnie pisał,a właśnie chyba z pomoca jednego chłopaka z FB namierzyliśmy prawdopodobnie jego żonę :D  becie ciepło.

Dajcie mi znać, jestem jeszcze tydzień w pl więc dobrze by było to zamknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj żona nie odbierała , chyba mąż ją uprzedził ,i dziwnym trafem po moich telefonach zmieniła na swoim profilu FB  nazwę , dodatkowo wczoraj dostała smsa o tym co jej mąż robi i info że sprawa idzie na policję i skarbówkę , ciekawe czy jest świadoma że mam jej numer konta  :D

A tu zdjęcia mojej turbiny jakby ktoś chciał sobie podoglądać przy porannej kawie .

 

5b342017f1b709b7098b4567.png
MEGA.NZ

MEGA provides free cloud storage with convenient and powerful always-on privacy. Claim your free 50GB now!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, karol1981 napisał:

Też to dostałem, na fb chłopak do mnie pisał,a właśnie chyba z pomoca jednego chłopaka z FB namierzyliśmy prawdopodobnie jego żonę

... albo mamusię.

Dorosło już dawno pokolenie bezstresowe "możesz być kim chcesz Błajanku" i pełno na OLX Ań, Kryś, Olusi i Agniesi co handlują chipami, turbami, gratami do kompów, odżywkami na "mega masa chopie" i tak dalej.  A w istocie to często nieświadome "słupy" dla działań synka. A ten z domu wyniósł przekonanie, że mu się należy, jest najlepszy, a kara...? Jaka kara?! Nie wolno dzieci karać, trzeba tłumaczyć :E

 

A swoją drogą w dzisiejszych czasach wierzyć w brać połączoną pasją, gdy w rodzinach się ludzie jak świnie między sobą zachowują wzajemnie? 

Cholernie przykra sprawa, jeżeli nikt się nie zaweźmie na krętacza to mu się ślizgnie. Nie pierwszemu, nie ostatniemu.

 

 

Edytowane przez pulpecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie mam w tym żadnego swojego interesu ale dawajcie znać na bierząco co ze sprawą gdyż jestem ciekaw i śledzę sprawę.

Powinien płacić za swoje cwaniactwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pulpecik napisał:

... albo mamusię.

Dorosło już dawno pokolenie bezstresowe "możesz być kim chcesz Błajanku" i pełno na OLX Ań, Kryś, Olusi i Agniesi co handlują chipami, turbami, gratami do kompów, odżywkami na "mega masa chopie" i tak dalej.  A w istocie to często nieświadome "słupy" dla działań synka. A ten z domu wyniósł przekonanie, że mu się należy, jest najlepszy, a kara...? Jaka kara?! Nie wolno dzieci karać, trzeba tłumaczyć :E

 

A swoją drogą w dzisiejszych czasach wierzyć w brać połączoną pasją, gdy w rodzinach się ludzie jak świnie między sobą zachowują wzajemnie? 

Cholernie przykra sprawa, jeżeli nikt się nie zaweźmie na krętacza to mu się ślizgnie. Nie pierwszemu, nie ostatniemu.

 

 

Ja bym nie wrzucał wszystkich do jednego wora. Jest na tym forum sporo równych i uczynnych ludzi. No ale świat schodzi na psy. O tym większość wie.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Randor napisał:

Ja bym nie wrzucał wszystkich do jednego wora. Jest na tym forum sporo równych i uczynnych ludzi. No ale świat schodzi na psy. O tym większość wie.

Ludzie schodzą na psy nie świat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucam wszystkich do jednego wora -znam i spotykam ludzi zaskakująco wręcz uczciwych ale zwyczajnie nie liczyłbym na uświęcenie kogokolwiek pasją. Materializm, komercjalizacja i powszechna akceptacja cwaniactwa, ba -jego nobilitowanie, tworzą ludzi o bezrefleksyjnym sposobie działania. 

Sprawiedliwość w tym morzu g...a jakim stały się teraz relacje międzyludzkie wygląda równie ciekawie jak papier toaletowy po użyciu. Zazwyczaj cwaniaczki się uchylają przed karą, a karma wraca gdy oni coś kupują od ich podobnym szuj.

Jeden picuje sprężarki, drugi całe silniki, trzeci paliwo, czwarty kiełbasę, a piąty wódkę do niej...

Teraz cokolwiek kupując trzeba się doktoryzować, bo wszystko niemal opicowane, refurbiszed, re coś tam, kombinacja z nazwami. Leżaki magazynowe w firmach co biura w domu mają, a magazyn to bagażnik, zwroty towarowe w ilościach tysięcy, karty graficzne po koparkach, zaliczki na wysyłkę(które policja olewa, bo małe kwoty, a szczyle mają z nich premie na wakacje) itp. itd...

W ryj nie dasz -kamerki, monitoringi, ślady GSM i skarżenie, bo kaska wpadnie... 

Rzygać się chce, a nie ma na to czasu -trzeba robić i żyć ?

 

Edytowane przez pulpecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety przykre to jest, ale wiele innych tym prawdy. 

Nie zgadzam się tylko do twierdzeniem, że to jakoby domena ostatnich czasów - tak było praktycznie zawsze. Duża część ludzi dla własnej korzyści zrobi wszystko. 

Jedyne co kiedyś wyglądało inaczej to nieuchronność kary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o wpisy związane z tematem, a nie o tym jaki świat jest zły itd.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego oddaj sprawę do sądu. Może to być nawet sąd internetowy w Lublinie. Koszty niskie, masz dużą szanę wygrać, potem komornik wyegzekwuje kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to wielkie G wyegzekwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...