Skocz do zawartości
IGNOROWANY

b6 oklejenie podsufitki


Falcone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Zaczęła odklejać mi się podsufitka (kolor platin hell) i zastanawiam się co z tym zrobić.

Myślę nad oklejeniem ale znowu nie mogę znaleźć identycznego materiału , i skoro kolor i tak po oklejeniu będzie się różnił to może jakiś całkiem inny wybrać np czarny, ma ktoś może tak zrobione i mógłby wstawić zdjęcie? Chciałbym zobaczyć jak to się komponuje??

Co do kupna używki to też nie wiadomo ile wytrzyma a i tak nie mogę znaleźć w promieniu 100km (przecież nie będę gonił 300km po sufit ? ), a ceny kompletu sline od 500 ^^.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kogoś kto klei podsufitkę w spoko cenie czy Sam robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam, raz już kleiłem w vectrze i dopóki auto jeździło w rodzinie (jakieś 4 lata) to się trzymało elegancko i bardzo fajnie wyszło gdyby nie to że też oczywiście identycznego materiału nie zanalazłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zaczyna się odklejać,plan jest taki iż kupię materiał i sam będę oklejał na nowo,i dodatkowo okeleje tym samym materiałem wszystkie słupki i każdy element podsufitki tym materiałem. Łącznie z klejem (butaprem) wyjdzie jakieś 100 zł a samo oklejenie na nowo u tapicera 500zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pila24 napisał:

U mnie też zaczyna się odklejać,plan jest taki iż kupię materiał i sam będę oklejał na nowo,i dodatkowo okeleje tym samym materiałem wszystkie słupki i każdy element podsufitki tym materiałem. Łącznie z klejem (butaprem) wyjdzie jakieś 100 zł a samo oklejenie na nowo u tapicera 500zł....

A kolor jakiś podobny do ori czy coś całkiem innego?

PS. Podziwiam za chęci, z oklejeniem słupków będzie w ciul roboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podsufitce masz wlepke z numerem koloru,na allegro można po tym numerze wyszukać odpowiedni kolor. Mam s-line szary ciemny ale chyba wybiorę sobie czarny.

Roboty będzie w ciul,ale szykuje mi się długie L4 więc trzeba będzie się czymś zająć. Lista modów do wykonania jest dosyć długa a podzespoły juz kupione leżą ?

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...