Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana tarcz na grubsze


andrzej-pts

Rekomendowane odpowiedzi

Kup do tych zacisków reperaturki Frenkita albo Autofrena bo te wszystkie gumki i uszczelki po latach zawsze proszą się o wymianę, nawet jak "do końca działały OK"
Czy dobra cena za zaciski i jarzma pod hebel 312/25? Polemizowałbym :D
U mnie komplet pod 320/30 miałbyś za 250zł a za dodatkowe 100zł tarcze i klocki do tego, niedawno zdjęte z samochodu, a w hamowaniu to przeskok, także interesu życia nie zrobiłeś...
Tak, pamiętam - nie podejdzie Ci ten zestaw pod stalówki. 
Jakby co mam tarcze ori i klocki ATE pod 312/25 - odezwij się na PW jakby co :hi:

 

PS.

W dniu 9.07.2019 o 19:57, andrzej-pts napisał:

mimo wszystko i tak je dokładnie wyczyszczę i pomaluje

Ja tam bym takich hamulców specjalnie nie eksponował jakimś żywym kolorem... bo nie ma czego pokazywać... na Twoim miejscu pomalowałbym je na kolor PRZEŹROCZYSTY :decayed:
W cabrio miałem hamulce z S4 i były pomalowane na czarno, nie miałem nawet blaszek S4. Takie kolorowanie zacisków w samochodzie niesportowym kojarzy mi się ze świecącymi adidasami... no ale co kto lubi.

:wink:

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha bayer dobry masz bajer

wiem że nie zrobiłem interesu życia ale dla mnie to dobra cena i uj nie pieniądze

nie martw się nie będę ich malował jakimś krzykliwym kolorem po prostu będą czarne lub szare bo przezroczystego nie znalazłem :P

a reperaturki autofrena zamówiłem już we wtorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git, grunt byś dobrze wszystko tam oczyścił, przesmarował i poskładał ze sobą. Wężyki też bym wymienił, ~50zł/szt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, andrzej-pts napisał:

A reperaturki autofrena zamówiłem już we wtorek

Ciekaw jestem jak to poskładasz :decayed:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev Ty nie wiesz jak ? To Ci wyjaśnię - po prostu zakładasz gumę na instrument i i i :sex:

a tak na marginesie tow czerwcu robiłem kompletną regeneracje tylnych zacisków , tam jest wszystko o wiele bardziej skomplikowane i dałem radę, wszystko śmiga aż miło :pali:

przód to dla mnie bajka ?

Edytowane przez andrzej-pts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...