Jump to content
1 1
mikeeevans

Otwierany bagażnik gestem stopy

Recommended Posts

Cześć.

Panowie powiedzcie mi jak to jest z tym otwieraniem bagażnika gestem stopy w A4 B9?
film z YT: 

Czy ktoś z Was montował może? Lub wie co jaki jest nr czujnika i co wiecej jest jeszcze potrzebne by to śmigało?

Wg. super opcja a niestety  nie mam tego u siebie.

Moze Pan @wrclaguna znajdzie czas by się wypowiedzieć :) 

Dzięki za odp :) 

Najpierw to zajrzyj pod auto i od wewnątrz zderzaka bo możliwe że masz moduł i czujniki. Ja w A5 B9 nieco się zdziwiłem, jak przy wymianie dyfuzora zauwazyłem że mam moduł i czujniki do otwierania nogą ale funkcję mam nieaktywną (lub nie potrafię tego otworzyć, a próbowałem na różne sposoby). 

W dniu 8.07.2019 o 10:04, czarny69 napisał:

Najpierw to zajrzyj pod auto i od wewnątrz zderzaka bo możliwe że masz moduł i czujniki. Ja w A5 B9 nieco się zdziwiłem, jak przy wymianie dyfuzora zauwazyłem że mam moduł i czujniki do otwierania nogą ale funkcję mam nieaktywną (lub nie potrafię tego otworzyć, a próbowałem na różne sposoby). 

Wiesz co dziękuję Ci za posta i faktycznie się dziś położyłem pod autem i wygląda jak bym miał ten moduł albo coś mega podobnego jak to: 

z tym że nie widać żadnego numeru ale wygląda na pierwszy rzut oka tak samo i też są 2 wtyczki jak tutaj i odchodzą podobne kable jak z tego modułu z linka.

kolego a poradziłeś sobie z tym?

6 minut temu, mikeeevans napisał:

Wiesz co dziękuję Ci za posta i faktycznie się dziś położyłem pod autem i wygląda jak bym miał ten moduł albo coś mega podobnego jak to: 

z tym że nie widać żadnego numeru ale wygląda na pierwszy rzut oka tak samo i też są 2 wtyczki jak tutaj i odchodzą podobne kable jak z tego modułu z linka.

kolego a poradziłeś sobie z tym?

Hahaha, strzeliłem i trafiłem :D Nie bawiłem się jeszcze, czekam na kabelek ze świeżym VCDS i będę kombinował. Moduł i dwa kabelki to z tego co wiem to właśnie zestaw do otwierania gestem :) czujniki były na zderzaku jeden bliżej drugi dalej?