Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odlaczanie i załanczanie klimy


Donald1.9AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z klimatyzacją a mianowicie klimatyzacja sie włącza i wyłącza(zaswieca się econ). Przy prędkościach autostradowych klimatyzacja dziala i tak samo dzieje się gdy włączę klimatyzację za przednia szybę max również chłodzi dobrze. W czym może być problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dot. B5 (jak w podpisie) Kolego przyjrzyj się czy ci wentylator się kręci - nie musi paść całkiem ale wytarcie szczotek sprawi też że wolniej kręci lub załącza się nieregularnie.

zdemontuj go a sam silnik zawieź do serwisu elektronarzędzi - jeśli wirnik silnika nie będzie drastycznie wytarty wymienią ci szczotki i będzie ok

ps. B5 nie mają przycisku econ - chyba że polift

Jeśli chodzi o B6 - do spr. ilość czynnika i elektrozawór na sprężarce oraz ocena pracy wiatraka - B6 moją moduł wiatraka który pozwala na pracę dwu-biegową

Edytowane przez adadur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem dotyczy b7. Czynnik dobity i czujnik wysokiego ciśnienia wymieniony. Dziwi mnie jednak to że gdy ustawie na szybę i na maxa problem nie występuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2019 o 18:30, Donald1.9AFN napisał:

Problem dotyczy b7. Czynnik dobity i czujnik wysokiego ciśnienia wymieniony. Dziwi mnie jednak to że gdy ustawie na szybę i na maxa problem nie występuje 

czujnik wymieniłeś na ori ,jeśli nie to on może  powodować te cyrki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...