Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd Left Main Beam Headlight


Mariusz123xd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Spaliła mi się żarówka od świateł pozycyjnych i ją wymieniłem włączyłem pozycje żeby sprawdzić czy działają. Następnie wkładam kluczyk do stacyjki, włączam zapłon i wyświetla się na fisie LEFT MAIN BEAM HEADLIGHT. Dodam że wszystkie światła działają.co to za błąd może być, proszę o pomoc?

 

Edytowane przez Mariusz123xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie. Mi też pojawia się ten błąd. Raz zniknie po paru sekundach, a raz cały czas świeci. Najczęściej pojawia się rano lub wieczorem przy odpaleniu auta, ale ostatnio też w czasie jazdy się pojawia. Jak pojawia mi się odrazu po odpaleniu auta wystarczy, że przełącze pokrętlo na 0 a później na Auto i komunikat znika. Zauważyłem, że jak pojawia mi się ten błąd to gaśnie mi żarówka w lewej lampie od DRL(ale tylko w trakcie jazdy). Żarówki nowe więc w nich nie ma problemu na pewno. Dzisiaj wymieniłem też żarniki na nowe i błąd też się pokazał. Podmieniłem przetwornice z lewej na prawą i to też nic nie dało. Wszystko w lampie wygląda OK. Kable i gniazda są wporządku. Ktoś ma pomysł gdzie jest problem bo oszaleć już można z tym komunikatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...