Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki koszt zmiany mapy i montażu DP?


viktorion

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie panowie, wiecie może ile w waszych okolicach kosztuje "Chip tuning"? w moich okolicach powiedzieli mi 1200 zł za mapę do wtrysków BEX z wyłączeniem sondy na DP i 300 zł za montaż downpipe i nie wiem czy to dobra cena czy nie.

Edytowane przez viktorion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wysoka cena za 1.8t, ktora najczesciej wystepuje w pseudo profesjonalnych firmach wgrywajacych gotowce. Dobry program mozna zrobic i za 500 zl. Tu na forum masz Lukasza13 czy Galetto.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś dzwonię do pewnej firmy we Wrocławiu i mówię że będę miał turbo k03s, wtryski bam, Dp, i prawy ic. I mówię że oczywiście sam zamontuje kwestia strojenia   A gość do mnie że za takie zmiany to 1700zl minimum he he

Ja mówięto przecież tak jakbym bexem  przyjechał he i temat się zakończył.  Na szczęście polecono  mi Łukasza z forum i ogarnął elegancko:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeszcze nie chipowałem, ale orientowałem się w okolicy u dwóch tunerów, u jednego okolice 1000zł drugi mi zaśpiewał 2000zł

Trochę się wtrące w temat z mini pytaniem :D Łukasz13 pomaga z chipem tylko zdalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Marciol napisał:

Osobiście jeszcze nie chipowałem, ale orientowałem się w okolicy u dwóch tunerów, u jednego okolice 1000zł drugi mi zaśpiewał 2000zł

Trochę się wtrące w temat z mini pytaniem :D Łukasz13 pomaga z chipem tylko zdalnie?

Możesz jechać do Łukasza ogarnia na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest wyznacznikiem, 

zdarzało mi się poprawiać softy za 1500 zł ... za głowę sie można złapać... 

Jak coś mogę pomóc zdalnie z podnoszeniem mocy. 

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechalem do Łukasza13 osobiście, ok 250 km w jedną stronę ale warto. Przy okazji szczelność dolotu sprawdziliśmy, program zrobił i lpg ustawił. Od tej pory minęło 11 miesięcy i żadnych błędów, logi lepsze niż na serii. Polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...