Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 Na zimnym brak mocy strzelanie z wydechu itd


Dawid Malinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Audi a4 b5 1.8 125km i tak jak w temacie z rana jak odpale auto obroty faluja nie ma mocy jak dodam gazu slychac strzały z wydechu. Gdy sie troszke rozgrzeje w granicy 30 stopni wtedy załącza sie gaz wszystko wraca do normy jest moc obroty nie falują lecz nie raz zdarzy sie że szarpnie ale jak juz osiagnie 90 stopni nie ma takich incydentów. Wymieniłem świece przewody wszystkie wężyki przepływkę (przez 1 dzień było wszystko ok po wymianie pozniej wrociło). Czy macie jakieś pomysły ? Jeszcze dodam ze posypał mi sie katalizator i poprostu ze złaczki odpiąłem tłumik i pokrzuszyłem srodek i wysypałem ale kształtka kata została na miejscu i moje pytanie czy to tez nie moze byc powodem ze jest taka sytuacja ze spaliny poprostu moga sie odbijac i lekko blokowac ale to tylko takie moje przypuszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo na zimnym, po przejechaniu kilkudziesięciu metrów mijały problemy, zaraz po odpaleniu efekt jakby wypadania zapłonu, jakby nie palił na wszystkie gary. Też strzelał i się trząsł, po ruszeniu i kawałku drogi wszystko mija. Zwróciły moją uwagę osmarkane łączniki kolektora, to chyba będzie ta sama bajka u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawił się razem z ochłodzeniami, czyli widocznie winny jest czujnik temperatury silnika i stąd problemy ze ssaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...