Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 Sline wymiana reflektorów na bi-xenon


JimmyA4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Pytanie do osób które wymieniały zwykłe refraktory na bi-xenon w a4 b7, czy po wymianie wszystko działa jak należy? Czy wymiana polegała na wyjęciu starych, włożeniu nowych i wymianie instalacji, czy były potrzebne jeszcze jakieś zabiegi?  Jeżeli wymienialiście w serwisie jakie są to koszta?

link do przykładowych lamp które mnie interesują :

LAMPY-BI-XENON-AUDI-A4-B7-S-LINE-IGLY-KO
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 2100 zł - LAMPY BI-XENON AUDI A4 B7 S-LINE IGŁY ! KOMPLETNE! (7971565995). Allegro.pl - Radość zakupów i...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem taka operacje i teraz nie polecam, do poziomowania jest jakis moduł z którym sa problemy, do świateł dziennych jest jakas dziwna instalacja. Najlepiej to rozkleic swoje i wpakować całą nowa soczewkę, będziesz miał wszystko jak oryginał. Może nawet ktoś Ci wpakuje Koito BiLed.

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kuba.goller napisał:

Ja robiłem taka operacje i teraz nie polecam, do poziomowania jest jakis moduł z którym sa problemy, do świateł dziennych jest jakas dziwna instalacja. Najlepiej to rozkleic swoje i wpakować całą nowa soczewkę, będziesz miał wszystko jak oryginał. Może nawet ktoś Ci wpakuje Koito BiLed.

 

 

 

Dzięki za odpowiedź, filmik obejrzałem i jestem pewny że sam tego nie zrobię :) Czy możesz polecić serwis w Warszawie który by dla mnie taki zabieg wykonał? Czy Ty sam to robiłeś? Jeżeli w serwisie to jakie to były koszta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to bym to sam spokojnie zrobił. A jak chcesz profi to np. 

baner-2-3.jpg
HIDRETROFIT.PL

Oferujemy przerabianie lamp na soczewki, przerabianie lamp na soczewki xenon oraz na soczewki ledowe.   Na wszystkie usługi wystawiamy Fakturę Vat oraz dajemy gwarancję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...