Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam forumowiczów, zostałem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B7. Myślę że to forum pomoże mi jak najbardziej cieszyć się z użytkowania mojego auta :D

Witam wszystkich.

Jestem nowy na forum.

I stoję przed dokananiem wyboru samochodu.

Zależy mi na 1.8t w sedanie b6 czy są jakieś lepsze gorsze modele konne? W sensie 150 163 czy ten bex?

I jeszcze jedno co to za element zaznaczony i do czego służy?

IMG_20190710_190404.jpg

Witajcie serdecznie.

Spoiler

Jestem nowym członkiem tej Zacnej Społeczności i posiadaczem A4 B6 Avant 1.8T ? czyli fajnie :D Mam jednak pewien problem, mam wymieniony katalizator na "nieorginalny" i świeci mi się wkurzająco check. Po sprawdzeniu okazuje się że to 2 sonda na wylocie spalin, czyli jak mi wytłumaczono po wylocie z katalizatora jest słaby skład spalin...chociaż większość tych których zdanie w tym temacie szanuje zwraca uwagę na "nieorginalność" części. Ponieważ baaardzo nie chciałbym, wydawać kasy na nowy katalizator mam pytanie czy wiecie może, gdzie mógłbym wyłączyć monitorowanie tego czujnika (Warszawa i jej zachodnie rubieże - jestem z Grodziska Mazowieckiego). Niestety komputer znajomego ponoć nie robi takich cudów.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

,,,

Witam serdecznie jestem z lubuskiego.

Aktualnie jezdze audi a4 b8.2l diesel, wcześniej audi a4 b6 2l benzyna. Jest tutaj tyle wszystkiego, że aż grzech nie skorzystać.

Pozdrawiam Damian

Witam serdecznie,

Nazywam się Mateusz, i pochodzę ze Świętochłowice (woj. Śląskie)

Aktualnie jeżdżę Audi A4 B7 Avant 3,2 FSI z 2005 r.

Pozdrawiam Mateusz

Cześć

Witam wszystkich

Od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Avant 1.8T. Jestem z Lipska, z województwa mazowieckiego.

,,,

Witam wszystkich serdecznie!!! mam problem z cieplym powietrzem z lewej strony audi a4 b8 ... caly czas leci zimne ..tak tak jakby nie otwieralo klapki ..silniczki sprawdzalem dzialaja ..to jest anglik ..moze mial ktos z takim  problemem do czynienia ..pozdrawiam wszystkich ..i o jakies podpowiedzi bym prosil ..