Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 cały czas włączone światła


Knox-181

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucę zdjęcia.

To że światła świecą mi nie przeszkadza aż tak, bardziej chodzi o to że migają a czasem gasną.. ?

IMG_20190718_084919.jpg

IMG_20190718_084901.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które światła mrugają, xenon czy dzienne? Jak xenon to może być przetwornica lub żarnik. No ewentualnie włącznik się rozłącza.

Wyjmij włącznik i sprawdź kostkę czy nie zaśniedziałe itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenie z takimi lampami jest żadne więc sory za brak szczegółów :D

Wydaje mi się że świecą tylko mijania a xenony czasem migały bo była inna barwa światła. Tak jak pisałem była sytuacja że gasły całkiem.

Jak włączyłem postojówki to częściej gasły niż na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła mijania masz na xenonie tzn. w soczewce bo masz bixenon, a te obok zwykła żarówka to są światła dzienne. Te co wysłałeś mi zdjęcia to masz zapalone dzienne i na włączniku DRL masz włączone na 1 tak powinno być. Na opcji auto to powinny być dzienne światła jak jest widno będzie tak żółtawa barwa świateł, a na mijania będzie biała barwa xenonu i na długich tak samo. Więc nie ma możliwości żeby mijania świeciły a xenon mrugał. Xenon to światła mijania i długie w jednym.

Ja nie mam xenonu więc nie mam jak pokazać jak to działą, ale mam nadzieję że dobrze wytłumaczyłem.

Mijania mogą się zapalać jak pada deszcz nawet mały. U mnie jak pada deszcz to mijania się zapalają tylko bez podświetlenia zegarów radia i przycisków.

jak światła daszczowe się włączą to na włączniku świateł zapala się zielona dioda w ikonie postojówek. I wtedu mogą zapalać się xenony i dzienne na przemian zależnie od intensywności deszczu.

Byłeś na kompie nie masz żadnych błędów w module elektryki lub na zegarach ikony błędu czujnika śwatła. Taki jakby tunel na FISie?

A co do czujników parkowania to u mnie zaczynają pikać przy 145 cm od przeszkody jak cofałem do płaskiej ściany, a przy 30 cm piszczy ciągły dźwięk. IMG_20190718_210321.jpgDaje zdjęcie jak to wygląda na kamerze cofania.

Edytowane przez Robert Kaim
Brak wstawienia zdjęcia i odpowiedzi na jedno z pytań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę miał przełącznik to będę próbował wyciągać stary i sprawdzę jak to wygląda w środku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj wyciągnąć przełącznik jak i wgrać aktualizacje ale w obu ptzypadkah mam problem.

Przełącznik nie chce wyjść, tak jakby wiązka była za krótka a nie chce próbować tego ciągnąć na siłę.

Co do navi, płytę wykrywa jako navi update ale nie uruchamia się aktualizacja. Nagrana była najmniejsza możliwą prędkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką wersje updade pokazuje jak wsadzisz płytę. A jaką wersje masz w navi. Bo jak masz nowszy soft lub taki sam to nie ruszy, musisz przez kompa włączyć opcję aktualizacji do starszej wersji. Możesz jeszcze spróbować zrobić twardy reset radia jak masz włożoną płytę. Trzymasz przycisk radio i setup aż radio się zresetuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę to dzisiaj. Co do świateł to w nocy tak to wygląda. Światła na auto. Co jakiś czas migały xenony.

 

IMG_20190720_085407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w nocy masz światła dzienne. W nocy powinny być xenony i jak włączysz normalnie światła nie na auto tylko na ostatniej pozycji powinny być xenony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jeszcze tak. Ale czy na auto nie powinny być od razu xenony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak że na auto w dzień mam dzienne, a jak jest ciemno to od razu po przekręceniu kluczyka mam mijania(w twoim przypadku powinny być xenony.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z na i wygląda sprawa tak że za ekranem miałem wsadzoną płytę z mapami z 2010, po wyciągnięciu jej na navi wyskakuje napis żeby włożyć płytę z mapami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdź jaką masz wersję w nawi, wciskasz przycisk car i tam masz SW lub HW nie pamiętam które dokładnie powinno być 0750 lub coś podobnego.

I później wsadź tą płytką ode mnie i otwórz ekran i będzie tam pisało jaką wersje wykrywa, powinno 0800 wykryć.

Edytowane przez Robert Kaim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zmienić przełącznik, teraz na każdej pozycji światła świecą tak samo. Wrzucam zdjęcie. Potem sprawdzę na komputerze tryb skandynawski.

IMG_20190721_125851.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne no w trybie skandynawskim powinno dać się włączyć postojówki a 3 pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę potem jak będzie ciemno i przez komputer i ewentualnie przejadę autem zobaczyć czy xpenony dalej migają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodany przez przypadek, do usunięcia.

Edytowane przez Knox-181
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon nie powinien migać ewentualnie przełączać się z dziennych na xenon lub na odwrót zależnie od oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...