Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 cały czas włączone światła


Knox-181

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem światła. Teraz xenony mrugają bardzo rzadko ale niezależnie od pozycji na przełączniku świecą te same światła. Dodatkowo na ostatniej pozycji wyskakuje coś takiego na fis (zdjęcie).

IMG_20190721_211718.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz tryb skandynawski. A ten błąd na fisie to info o spalonej żarówce od podświetlenia tablicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam się martwić tą żarówką?

Chciałem wczoraj podpiąć pod vcds ale mam windowsa 10 na laptopie i oczywiście nie chce działać... ?

Dzisiaj będę próbował z innym lapkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień żarówkę jak spalona, ewentualnie przeczyść styki jak świeci czasem jest tak że wszystko świeci i jest błąd to może być to wina żarówki.

Miałem tak że był błąd żarówki na klapie a wszystko działało, czyściłem styki i nic nie pomagało, po wymianie na nową żarówkę wszystko jest ok mimo że tamta świeciła( pewnie z czasem żarówka stawia siększy opór i jest błąd)

U mmie na win10 VCDS działa bez problemu ale możesz mieć wersję na 32 bitowy system a win10 jest 64 bitowy.

Edytowane przez Robert Kaim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vcds wywalał mi błąd jakiegoś sterownika, ale nic mu nie pomagało. Zainstalowałem wszystko co możliwe i nic. Dzisiaj jeszcze spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie masz sterowników 64 bit do kabla no mi też przy instalacji wyskakuje że muszę pobrać sterowniki 64 bitowe ze strony producenta ale dostałem z kablem takie stery i instaluję ręcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się z gościem na usunięcie tego bo za nic nie chce mi się połączyć z autem...

Mam jeszcze jedno pytanie, jakieś fajne i tanie xenony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega niedawno kupił Osram Xenarc barwę 5000K i super fajnie na biało świecą. On też mówił że super jest wszystko widać na drodze, a tak to nie wiem co jeszcze może być dobre.

Może Valeo, Bosch ale to już droższe będą. Za te osramy dał coś niecałe 350 zł za komplet z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś opinie o firmie Bosma?

Mają w dosyć niskich cenach i czytałem, że są całkiem fajne. 

U mnie xenony i tak będą używane sporadycznie bo raczej rzadko jeżdżę po zmroku także nie chce wydawać nie wiadomo jak dużej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Bosmy, poczytaj ma Google opinie tam raczej ludzie się wypowiedzą co mieli styczność z tą firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...