Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poziomowanie reflektorów


ori52

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem w moim b7. Lampy mam bixenon samo poziomujące się.  Problem polega na tym ze po zrobieniu testu aktywnego przez komputer wywala mi błąd 01539 - Reflektory nie ustawione.  Po usunięciu błędu błąd powraca, nie da się go usunąć. Wałkowałem już google lecz nic nie znalazłem co by mogło mi pomóc. Nastawy podst.-04 grupa 001 po 20 sek ustawianie recznie swiateł i przejscie do grupy002 nic nie daje ponieważ to tylko działa gdy nie ma się zadnego błedu. Dodam ze soczewki podczas robienia testu ruszają się dobrze. Podmieniałem już czujnik poziomowania lamp który znajduję sie w przednim lewym kole na wahaczu lecz to nie pomogło. Czy znajdują sie jeszcze gdzies czujniki poziomowania oprócz tego w lewym przednim kole? Co jeszcze mogę sprawdzic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki są dwa...przedni i tylny wahacz.
W VAGcom/VCDS, mozesz sprawdzić jak pracują czujniki,
odepnij ramię od wahacza i delikatnie ruszając sprawdź czy zmieniają się wskazania na VCDS

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GreGoriO napisał:

czujniki są dwa...przedni i tylny wahacz.
W VAGcom/VCDS, mozesz sprawdzić jak pracują czujniki,
odepnij ramię od wahacza i delikatnie ruszając sprawdź czy zmieniają się wskazania na VCDS

2 czujniki są w przednim lewym kole?  W których grupach sprawdzić jak pracują te czujniki? 

Edit: Byłem u kolegi i sprawdziliśmy czujniki jeden znajduję sie w przednim lewym kole a drugi w lewym tylnym kole, Wartości się zmieniaja na vagu. Po odpieciu kostki doszly 2 błedy ze czujniki odłączone ale sie usuneły. Wiec czujniki odpadają. Co można jeszcze sprawdzić?

Edytowane przez ori52
dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam szukam aż wkońcu znalazłem cos czego jeszcze nie próbowałem. Może ktoś podpowie jakie wartości powinny mieć czujniki przedni i tylny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już co z robić. Jechać do serwisu czy co? Może takim skanerem jak mam nie da sie zaprogramować lamp? Musi być do tego vcds czy tym też powinno pójść? Zdjęcie mojego skanera. 1-0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiązany. Poszło programem VCDS. Wiec mogę powiedzieć ze takim skanerem tych ustaw nie wykonamy. Wrazie jakby ktoś się kiedyś meczył też takim skanerem czy podobnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...