Jump to content
1 1
humptydumpty

Czy ktoś sprawdzał tę a4?

Recommended Posts

Witam, jak w temacie.

Mam kawał drogi, a może ktoś z Was już oglądał?

Cena dość atrakcyjna jak za ten model..nie wydaje Wam się?

926486170_;slot=1;filename=eyJmbiI6IjBzb
WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4 - Pierwszy właściciel, Czarny, Perłowy, Diesel, 190 KM, 2...

Posted (edited)

Cena normalna.Ale czy to S line to bym polemizował.W linku poniżej masz S-line:

927320122_;slot=9;filename=eyJmbiI6InBtY
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Czarny, Metalik, Perłowy, Diesel, 190 KM, 2 000 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

Edited by Rabbi

Godzinę temu, Rabbi napisał:

Cena normalna.Ale czy to S line to bym polemizował.W linku poniżej masz S-line:

927320122_;slot=9;filename=eyJmbiI6InBtY
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Czarny...

Ten ma o 30k km więcej. Brakuje mu quatrro i Matrix ład. Od tego powyżej w kwestii s line różnią się tylko emblematem s line na fotelu i skórą na obszyciu ale w obu jest ten sam kubełek.

No nie tylko emblemat....Również S-line zewnętrzny.
Ale Q i matrixy rzeczywiście przemawiają za tym pierwszym.

A co przebiegu to trzeba zawsze wnikliwie analizować temat bo z tym różnie bywa

Posted (edited)
9 godzin temu, Rabbi napisał:

tak, przyznaję rację po przyglądnięciu się różnicom.

w tym co ja wrzuciłem faktycznie z zewnątrz to o s line mówi tylko emblemat ( brak grila z przodu i dokładki z tyłu nad zderzakiem, brak dokładki na progach , coś jeszcze pominąłem a powinno być ?).

mimo że w ofercie podano :

*zderzaki i listwy progowe S line

Pytanie czy to tylko dodatkową nakleję ktoś dał czy faktycznie "coś" z s line to auto ma - może jest obniżone ? ( bo chyba s line ma być trochę niższe)

czy ktoś tu na forum na podstawie vin będzie mi mógł podać co to auto w oryginale miało ?

w ofercie podano :

*asystent sygnalizowania odstępu między pojazdami
*system ostrzegający przed przeszkodami i kolizją

czy aby za to nie powinny odpowiadać kamerki ACC w grilu ? ( te same które odpowiadają za aktywny tempomat - którego też w związku z tym brak - a w ofercie zazanczono że jest)

w środku natomiast poza kierownicą s line, nie ma nakładek na pedały , o fotelach juz pisaliśmy , nie widać progów wiec nie wiem czy są z podświetleniem czy nie (w ofercie podano że są)....

Edited by humptydumpty

11 godzin temu, Rabbi napisał:

tak, przyznaję rację po przyglądnięciu się różnicom.

w tym co ja wrzuciłem faktycznie z zewnątrz to o s line mówi tylko emblemat ( brak grila z przodu i dokładki z tyłu nad zderzakiem, brak dokładki na progach , coś jeszcze pominąłem a powinno być ?).

Pytanie czy to tylko dodatkową nakleję ktoś dał czy faktycznie "coś" z s line to auto ma - może jest obniżone ? ( bo chyba s line ma być trochę niższe)

czy ktoś tu na forum na podstawie vin będzie mi mógł podać co to auto w oryginale miało ?

w środku natomiast poza kierownicą s line, nie ma nakładek na pedały , o fotelach juz pisaliśmy , nie widać progów wiec nie wiem czy są z podświetleniem czy nie....

komentarz sprzedającego bezcenny : "niech pan sobie sprawdzi po VIN to będzie miał pan najbardziej wiarygodną informację co to auto ma a czego nie ma " 

w krótkiej rozmowie ( bo jeśli mam sobie sprawdzić wszystko sam to po co przeciągać :) ) dowiedziałem się na razie ze tylne drzwi malowane ( to oczywiście nie musi oznaczać tragedii)

ale w opisie oferty podano "...udostępnia na miejscu profesjonały miernik lakieru a części są w 100% oryginalne"... wiec można by sobie dopowiedzieć że bezwypadkowy, nie malowany  itd. 

Czy naprawde wierzysz ze za te pieniądze kupisz takie 3-letnie auto w stanie idealnym, które kosztowało spokojnie ponad 2 razy tyle jako nowe? I jeszcze handlarz ma na tym ma zarobić. Kupowałem wiele używanych samochodów i wiem ze cudów nie ma.

To auto wygląda na mega pokombinowane,  nie ma s-line ani zewnetrzenego ani wewnetrzenego.  

38 minut temu, proarnes napisał:

Czy naprawde wierzysz ze za te pieniądze kupisz takie 3-letnie auto w stanie idealnym, które kosztowało spokojnie ponad 2 razy tyle jako nowe? I jeszcze handlarz ma na tym ma zarobić. Kupowałem wiele używanych samochodów i wiem ze cudów nie ma.

To auto wygląda na mega pokombinowane,  nie ma s-line ani zewnetrzenego ani wewnetrzenego.  

dlatego też napisałem na samym początku ze cena wydaje się dość atrakcyjna jak za 4x4 w sline - ale okazuje sie że to nie s line :).

z drugiej strony średnie ceny na aukcjach de za 4x4 w s line ( 100- 135 k km)  to 24- 25 k Eur brutto ( skrajne czyli po 20- 21k Eur i klika po 28k Eur odrzucam); tylko że niestety wiele jest na xsenonach a nie ledach matrix. zakładam że nie wszyscy na aukcjach de to turki :)

Godzinę temu, proarnes napisał:

Czy naprawde wierzysz ze za te pieniądze kupisz takie 3-letnie auto w stanie idealnym, które kosztowało spokojnie ponad 2 razy tyle jako nowe? 

3 letnie samochody są warte ok. 50% ceny zakupu.

29 minut temu, granatowy napisał:

3 letnie samochody są warte ok. 50% ceny zakupu.

Zgadzam się, ogólnie można tak powiedzeć, ale bezwypadkowe, dobrze wyposażone sztuki (a zrozumiałem, że autor wątku takiego właśnie szuka) sprzedają się bez problemu drożej. A przy samochodach sprowadzonych dochodzą dodatkowe koszty i zarobek pośrednika/ów.

2 godziny temu, proarnes napisał:

Zgadzam się, ogólnie można tak powiedzeć, ale bezwypadkowe, dobrze wyposażone sztuki (a zrozumiałem, że autor wątku takiego właśnie szuka) sprzedają się bez problemu drożej. A przy samochodach sprowadzonych dochodzą dodatkowe koszty i zarobek pośrednika/ów.

No niby tak, ale np. ja swojego dwa miesiące już sprzedaję i nie widać chętnych...a wyposażenie bogate, wszystko z salonu, z gwarancją itp.

A to jak oceniacie wstępnie - kolejna "okazja" czy warte uwagi ?

coś na pierwszy rzut oka niepokojącego ?

brak w prawdzie matrixó i quattro ale z koncertem życzeń to musiałbym iść do salonu po nowy

927645983_;slot=2;filename=eyJmbiI6ImxvN
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Szary, Metalik, Nie Perłowy, Diesel, 190 KM, 2 000 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

Jest to prawdopodobnie wersja 150 KM bo wersja 190 ma dwie rury wydechowe, tak jak w samochodach o które pytałeś na początku tego wątku.

Pozatym Plock to zagłębie handlarzy, widać że samochód przygotowany "profesjonalnie" do zdjęć więc na miejscu można spodziewać się wszystkiego :)   

Dzięki za cenne uwagi.