Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż FMIC, czy jest sens?


viktorion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się Was dopytac czy jest sens montować FMIC do 1.8T BFB jeżeli celuję w 200, maksymalnie w 210KM (Wtryski BEX + Katalizator Sportowy MAGNAFLOW)? 
Jeżeli już miałbym montować FMIC to taki, który w żaden sposób nie będzie ingerował we wzmocnienie pasa przedniego, zderzak mogę rezać dowoli ale wzmocnienia nie chcę ruszać z racji tego, że auto będzie jeździło po niemczech i holandii. 

pytanie drugie, czy ten zestaw montażowy pasuje plug&play czy należy coś tam w nim zmieniać? 

Zestaw-montazowy-Intercooler-Audi-A4-1-8
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 849 zł - Zestaw montażowy Intercooler Audi A4 1.8T B6 (8147448799). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Zamiast rdzenia: 550x180x65mm chciałbym włożyć: 550x140x65mm bo ten z tego co czytałem pasuje bez żadnych przeróbek wzmocnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem na fm, że zestawy średnio spasowane. Przy takiej mocy pomyśl o dsmic. Jedt bardzo fajny temat swapu z 2.0 tfsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieś czytałem że takich tematów o stosowaniu fmic jest od h*ja na forum oraz to że jest odpowiedni dział na takie tematy. 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...