Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Zawóu rekcyjnego ciśnienia paliwa listwy CR ??


mack724

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wymieniał ten zawor ? 

Czy ciężko to wymienić są tam dwie nakrętki jak to zrobić ktoś coś podpowie ? :)

 

Edytowane przez mack724
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z wymiana.. "dużym" kluczem przytrzymujesz  tak żeby  dobrze ulozyla się  wtyczka,, "malym" wkręcasz zaworek do szyny CR...  z doświadczenia wiem ze  używane lezace na polce  na 99,9% do kosza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 2.05.2019 o 23:04, Krystian1711 napisał:

 

 

W dniu 14.07.2019 o 20:22, Krystian1711 napisał:

 

 

W dniu 14.07.2019 o 20:33, Krystian1711 napisał:

 

 

37 minut temu, wrhz napisał:

Nie ma problemu z wymiana.. "dużym" kluczem przytrzymujesz  tak żeby  dobrze ulozyla się  wtyczka,, "malym" wkręcasz zaworek do szyny CR...  z doświadczenia wiem ze  używane lezace na polce  na 99,9% do kosza...

Czyli rozumiem że odkrecam analogicznie odwrotnie wystarczy przytrzymać dużym kluczem małym wykręcić? Ciężko tam z dostępem dużo rzeczy demontowales ? Pamiętasz jakie klucze, mocno dokrecales ? Oczywiescie kupuje nowy i tylko oryginał Boscha ;) Na końcu robiłeś jakąś adaptację? Dziękuję za całą pomoc :)

Edytowane przez mack724
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiarowki klucza nie pamietam... ida kabelki do wtryskiwaczy itp ale nie ma tragedii.. vcds ma procedure adaptacji zaworu ale jej nie zastosowalem i auto pracuje ok... po wymianie najlepiej uruchomic z vcds pompke elektryczna niech uzupelni ON w ukladzie latwiej odpali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wymianiałem ten zawór, potrzebny klucz płaski 30 i torx do odkręcenia rurek paliwowych po przeszkadzają. roboty na 20min.

na wolnych obrotach telepało mi silnikem co jakiś czas, jakby zaplonu nie dostawał na jeden cylinder. Ecu nie pokazywał błędów. jedynie ciśnienie w szynie CR skakało od 18 do 30kPa. po wymianie jak ręką odjął. samochód odpalił po ok 7sek kręcenia rozrusznikiem. NIE TRZEBA NIC ADOPTOWAĆ.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...