Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyt na telefon


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Macie przetestowany jakiś fajny uchwyt na telefon do samochodu na syzbę ?

Coś taniego, może jakiś chińczyk z Alli? bez żadnych bajerów ,poprostu ma trzymać się szyby i telefon

Rzadko robię trasy ale jak już wypadnie to brakuje mi takiego uchwytu, dlatego też nie mam zamiaru wydawać kroci na taki uchwyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam magnetyczny i jestem bardzo z niego zadowolony. Telefon jest umieszczony po środku nawiewu, także nie zasłania szyby. I szybko go ściągasz i zakładasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adam87 napisał:

Ja mam magnetyczny i jestem bardzo z niego zadowolony. Telefon jest umieszczony po środku nawiewu, także nie zasłania szyby. I szybko go ściągasz i zakładasz.

Sceptycznie jestem nastawiony do magnetycznych, nie chce nic naklejać na telefon ani case ,chyba żę bezpośrednio sam telefon łapie ale przez Case troche nie chce mi się wierzyć i również nawiewy odpadają, nie chce się ugotować latem :D ,Ostatnio jechałem w trasę z pożyczonym uchwytem na syzbę zaraz na lewo od kierownicy w rogu i super się spisał, teraz pytanie co konkretnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam magnetyczny i chwalę. płytka między telefonem i casem (tylko mam dosyć cienkie etui "slim"). Nigdy nie było jakiś problemów

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, 3r4 napisał:

też mam magnetyczny i chwalę. płytka między telefonem i casem (tylko mam dosyć cienkie etui "slim"). Nigdy nie było jakiś problemów

 

59 minut temu, Marciol napisał:

Sceptycznie jestem nastawiony do magnetycznych, nie chce nic naklejać na telefon ani case ,chyba żę bezpośrednio sam telefon łapie ale przez Case troche nie chce mi się wierzyć i również nawiewy odpadają, nie chce się ugotować latem :D ,Ostatnio jechałem w trasę z pożyczonym uchwytem na syzbę zaraz na lewo od kierownicy w rogu i super się spisał, teraz pytanie co konkretnego

Dokładnie. I żadnego klejenia nie trzeba. Też mam pod etui. A jeśli kratka wypada to znaczy, że coś jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, 3r4 napisał:

też mam magnetyczny i chwalę. płytka między telefonem i casem (tylko mam dosyć cienkie etui "slim"). Nigdy nie było jakiś problemów

 

11 godzin temu, Adam87 napisał:

 

Dokładnie. I żadnego klejenia nie trzeba. Też mam pod etui. A jeśli kratka wypada to znaczy, że coś jest nie tak. 

Case nie jest czasem wypukły z tą płytką?  Ten problem że mój Case jest raczej masywniejszy

Co do kratek to nie chcę zasłaniać powietrza, fakt faktem mam zamówiony jeden uchwyt na kratkę, zobaczę jak to będzie się użytkować aczkolwiek wolałbym na szybę, tak jak pisałem dobre miejsce po lewo od kierownicy więc chciałbym właśnie tam na szybę coś rzucić, ewentualnie na deskę ale do deski mało który dobrze się klei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginał Samsunga EV200. Każdy od małych po wielkie trzyma bez problemu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do magnetycznych są oryginalne etui z wbudowaną blaszką tak ja mam np w Huawei P20 Pro tak na szybko znalezione w sieci jak wyglada

178448_1.jpg
XGSM.PL

Oryginalne Etui Plastic Cover Huawei P20 Pro z wbudowaną wkładką magnetyczną + uchwyt magnetyczny w najlepszej cenie! Sprawdź etui lub akcesoria telefoniczne w sklepie xGSM.pl i kup idealnie dopasowane dodatki!

A jak tylko na szybę i okazyjnie to ja miałem taki:

WWW.CARREFOUR.PL

Uniwersalny uchwyt samochodowy Esperanza CROCODILE do smartfonów.Uchwyt można zamontować na każdej gładkiej powierzchni, takiej jak szyba przednia w samochodzie. W celu...

ewentualnie coś takiego:

WWW.CARREFOUR.PL

EAN: 5902115401480Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: RAMART AX-13ARodzaj: SamochodowyPasuje do: UniwersalnyKolor: CzarnyWymiary: - Maksymalny rozstaw uchwytu 15.5cm-...

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam Samsunga EE V200, iOttie Easy One Touch Wirelless i Rock Gravity Wireless. Samsung super, trzyma dobrze, wygodne wkładanie i wyciąganie telefonu, jedynie do iPhone trochę już uchwyty zakrywają boczne przyciski. iOttie wersja z ładowarką, jakoś nie przekonuje mnie sposób chwytania telefonu, uważam że sprężyny zbyt mocne i strasznie trzaskają w telefon, do wyjęcia też nie tak wygodny jak Samsung, zważywszy jak np wciśnie się go między słupek boczny. Na pewno na plus regulacja wysunięcia ramienia. Choć przez to ni tak stabilny jak Samsung. Rock, fajny uchwyt na zasadzie wkładasz telefon i sam się zakleszcza pod ciężarem telefonu. Jedynie dość wąski, telefony pewnie powyżej 6 cali albo trzeba na zasadzie wsunięcia od jednej strony szczęki i dopiero drugiej i wówczas puszczamy żeby opadł, albo wkładania od góry. Ramię dość mało stabilne, na większych dziurach się mocniej chwieje. Ogólnie najbardziej jestem zadowolony z Samsunga jedynie brakuje mi ładowarki indukcyjnej. Zważywszy jeśli masz coś większego od iphone 6/X a przynajmniej mają wyżej przyciski boczne to naprawdę super. Akurat tego mam już przynajmniej z 4 lata i trzyma się jak po wyjęciu z pudełka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja popylam na takim :)

 

777098_0.jpg
REDCOON.PL

                                              Uchwyt samochodowy do doi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2019 o 16:42, cabanmat napisał:

Kolego ja popylam na takim :)

 

777098_0.jpg
REDCOON.PL

                                              Uchwyt samochodowy do doi

 

 do 5,7 cala z tego co czytam, mój ma 5,8 :D Aczkolwiek mimo wszystko celuje w uchwyt za max 20-30zl Zważywszy na to ze bardzo rzadko jadę w trasę a żeby jeździł i wisiał bez użytku to szkoda mi tyle wydawać na coś "super" 

W dniu 20.07.2019 o 11:29, DonDżonson napisał:

posiadam Samsunga EE V200, iOttie Easy One Touch Wirelless i Rock Gravity Wireless. Samsung super, trzyma dobrze, wygodne wkładanie i wyciąganie telefonu, jedynie do iPhone trochę już uchwyty zakrywają boczne przyciski. iOttie wersja z ładowarką, jakoś nie przekonuje mnie sposób chwytania telefonu, uważam że sprężyny zbyt mocne i strasznie trzaskają w telefon, do wyjęcia też nie tak wygodny jak Samsung, zważywszy jak np wciśnie się go między słupek boczny. Na pewno na plus regulacja wysunięcia ramienia. Choć przez to ni tak stabilny jak Samsung. Rock, fajny uchwyt na zasadzie wkładasz telefon i sam się zakleszcza pod ciężarem telefonu. Jedynie dość wąski, telefony pewnie powyżej 6 cali albo trzeba na zasadzie wsunięcia od jednej strony szczęki i dopiero drugiej i wówczas puszczamy żeby opadł, albo wkładania od góry. Ramię dość mało stabilne, na większych dziurach się mocniej chwieje. Ogólnie najbardziej jestem zadowolony z Samsunga jedynie brakuje mi ładowarki indukcyjnej. Zważywszy jeśli masz coś większego od iphone 6/X a przynajmniej mają wyżej przyciski boczne to naprawdę super. Akurat tego mam już przynajmniej z 4 lata i trzyma się jak po wyjęciu z pudełka

Rock może i fajnie wygląda ale tak jak napisałem 30zł to jest max :) i raczej na szybę niż kratkę 

Z tego co widzę narazie taki zwykły  z Carrefoura jak wyżej kolega pokazał mi wystarczy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to nie patrz że do 5,7 cala. Ja do swojego pakuje razem z etui Samsunga S10+. A ma chyba 6,4 cala ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marciol napisał:

 Rock może i fajnie wygląda ale tak jak napisałem 30zł to jest max :) i raczej na szybę niż kratkę 

Mój jest z ładowarka indukcyjną, jakieś pełniące funkcje tylko uchwytu kojarzę ze były w tym budżecie. Na szybę tez będzie, bo ja właśnie też koniecznie na szybę chciałem.

Tez zastanów się czy takie oszczędzanie na maksa to ma sens, żeby kupować coś byle jak najtańszego, bo jak coś pęknie czy przyssawka się odklei to koszty możesz mieć sporo większe niż koszt takiego uchwytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DonDżonson napisał:

Mój jest z ładowarka indukcyjną, jakieś pełniące funkcje tylko uchwytu kojarzę ze były w tym budżecie. Na szybę tez będzie, bo ja właśnie też koniecznie na szybę chciałem.

Tez zastanów się czy takie oszczędzanie na maksa to ma sens, żeby kupować coś byle jak najtańszego, bo jak coś pęknie czy przyssawka się odklei to koszty możesz mieć sporo większe niż koszt takiego uchwytu

Wiesz kupować uchwyt na telefon za 100zł żeby raz czy dwa razy an rok go uzyć też się mija z celem, dlatego twierdzę że w moim przypadku nie ma sensu kupować droższego

Co innego gdybym często w trasy jeździł, wtedy warto inwestować 

 

Myślę że skłonie się ku tym tańszym, zwłaszcza że ostatnio w trasie jechałem z pożyczonym uchwytem w tym niskim budżecie i jak dla mnie był idealny, ale napisałem post z myślą że może jakiś inny model będzie polecany 

Edytowane przez Marciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz tańszy. Założysz na szybę. Pojedziesz sobie w trasę i wpadniesz w dziurę. I telefon może polecieć razem z uchwytem. Ile zapłacisz za wymianę ekranu w telefonie? Ja za mojego Samsunga płaciłem dużo mniej na allegro. Też nie jeżdżę na okrągło,ale telefon tani nie jest to wolę mieć go bezpiecznie w uchwycie umocowanego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię że 100 zł, ale piszesz że max 30, może przy tych 30 zł już coś da się w miarę rozsądnego znaleźć, ale poniżej powiedzmy w budżecie 15-20 zł bym miał obawę co do jakości tego. Taki wspomniany tu Samsung kosztuje coś między 50-60 zł więc niewiele więcej, a jest pewny. Osobiście już dołożyłbym tyle i kupił coś sprawdzonego/jakościowo pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...