Jump to content
1 1
edraven

Tuning Koszalin CESiC

Recommended Posts

Centrum Elektroniki Samochodowej i Chiptuningu 

Mamy ponad 15 lat doświadczenia w branży elektroniki samochodowej. Działamy w najdynamiczniej rozwijającej się  części motoryzacji w ostatnich latach. Nasi pracownicy stale podnoszą kwalifikacje a my śledzimy wszystkie nowinki.

Rozwój i doskonalenie to najlepszy sposób na zapewnienie nowoczesnych usług na wysokim poziomie. Wiedza, doświadczenie i ciągłe śledzenie trendów to mieszanka która pozwala nam być liderem na lokalnym rynku. Pomagamy rozwiązać większość problemów typowych dla pojazdów w których elektronika ma duży udział w kontroli ich pracy.

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm.

Zapewniamy pomoc i profesjonalny tuning dla samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników siodłowych a także maszyn i urządzeń rolniczych oraz budowlanych.

Dysponujemy nowoczesną podwoziową hamownią obciążeniową z możliwością pomiarów pojazdów powyżej 1000KM i 1000Nm.

Poniżej kilka projektów , zdecydowanie więcej na naszym profilu na FB oraz www

https://www.facebook.com/koszalinchiptuning/

Artboard-1@2x.png
CHIPTUNING-KOSZALIN.PL

Profesjonalny chip tuning samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn i urządzeń budowlanych oraz rolniczych. DPF, EGR adBlue – zapraszamy, Koszalin.

UWAGA! Dla pierwszych 3 osób które powołają się na A4 klub 30% obniżka od ceny bazowej dla aut bez modyfikacji mechanicznych. 

/ Decyduje kolejność zamieszczenia posta w tym wątku /

20190625_105913_HDR_2 - Kopia.jpg

A8 koło.png

A4 8W 2.0tfsi.jpg

20190619_144815_HDR_2.jpg

65393175_2340787272834463_6405614362416906240_n.jpg

65846695_2340787602834430_7306522995869089792_n.jpg

Posted (edited)

Ciągniki siodłowe robicie na hamowni?

Mam MANa tgx e6 440KM 2100Nm,który robi tą samą robotę z MANem tgx e6 500KM 2500Nm na oko widać,że odstaje.

Sprawdzałem po numerach,praktycznie wszystko jest jak w 480tce więc myślę,że modyfikacja na ok, 2500Nm była by bezpieczna.

Sprzęgło nowe Sachs,komplet z kołem zamachowym. Wtryski,turbo fabryczne. 650tyś.km

Edited by GILI

Kupię ładne VW Lupo tdi

Posted (edited)

Ciągniki od września będziemy robić na rolkach, hamownia się składa właśnie. Zadzwoń w połowie września to będzie wszystko wiadome. 

+48602660513 

Edited by edraven

Zadzwonię ?

Kupię ładne VW Lupo tdi

a6 c6 3.0 tdi CDYA, myślę o modyfikacji. Jakieś terminy ? W Koszalinie gdzie stacjonujecie? Jestem ze Szczecinka więc mam rzut beretem

Hej. Lechicka 58A. Terminy ok tydzień wcześniej zadzwoń. Tel jak wyżej ;)

UWAGA!! Chcemy zaproponować wam zapisy grupowe na tuning. Poniżej kilka warunków tuningu grupowego. 

1. Tuning grupowy obejmuje wyłączenie samochody bez modyfikacji mechanicznych, czyli tzw program stage 1.

2. Warunkiem uczestnictwa jest wpisanie się na listę w poniższym wątku oraz telefoniczne potwierdzenie wizyty w ustalonym dniu. 

3. W grupowym tuningu mogą uczestniczyc pojazdy wyłącznie sprawne mechanicznie zarowno silnikowo jak i trakcyjnie (przypomiamy że hamownia jest urządzeniem, na którym pojazd rozpedza się powyżej 200km/h i jest podawany ekstremalnym obciązeniom dlatego jego bardzo dobra kondycja jest istotna) Mamy prawo nie dopuścić pojazdu do wykonania modyfikacji jeśli uznamy to za konieczne ze względów bezpieczenstwa. 

4. Na jeden dzień maksymalnie mogą być zapisane 3 pojazdy chyba, że ze względu na bardziej skomplikowany proces programowania sterownika ustalimy inaczej. Terminy sobotnie są możliwe po wcześniejszym ustaleniu.

5. Koszt modyfikacji przy zapisach grupowych to 800PLN netto dla silników opartych o sterowniki EDC15 i EDC16, 900PLN ME7, MED9 oraz 1000PLN netto dla pojazdów na sterownikach EDC17 i MED17. MD1 i MG1 indywidualnie wyceniane.  Istnieje możliwość otrzymania faktury VAT. 

6. Każda modyfikacja wykonywana jest indywidualnie na hamowni obciążeniowej a na jej potwierdzenie właściciel otrzymuje wykres. 

7. Każda tura grupowego tuningu to 6 pojazdów.

8. By tura mogła się odbyć musi zostać skompletowany pełny skład 6 pojazdów. 

UWAGA!!! promocyjnie dla pierwszej tury grupowej wszystkie modyfikacje niezaleznie od sterownika w cenie 500PLN netto, decyduje kolejność zapisu w wątku poniżej i potwierdzonej telefonicznie rezerwacji. Warunkiem udziału w promocji jest zostawienie lajka na naszym facebookowym profilu pod adresem.

https://www.facebook.com/koszalinchiptuning/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARDo3KEt8A8ix0jKV4VXlbUSQyiwAOKa32XDTR2HjfO42ojgeYsh7yd22aD6Tcp9DVVtTkGuODj0tr4C

Edited by edraven

1 :)

Proponuję formę zapisów jak niżej, przez dopisanie nowego postu 

1. Skubiszek 

2. Xxxx

Dodałem do regulaminu informacje o warunkach odbycia się tuningu na zasadach grupowych. 

Edited by edraven

w sumie to mogę jeszcze jedno auto przyprowadzić :-) Honda Accord 2005 iCTDi 

1 godzinę temu, skubiszek napisał:

w sumie to mogę jeszcze jedno auto przyprowadzić :-) Honda Accord 2005 iCTDi 

Zapisuj, jak najbardziej. Promocja dotyczy dowolnych 6  aut które pierwsze się zgłoszą 

VINS

2.0 CNHA

Skład grupowego tuningu wygląda obecnie tak

1. Skubiszek Audi A6

2. Kolega Skubiszek Honda Accord 

3. Vins Audi A4 

Zostają 3 wolne miejsca, panowie działajcie wśród znajomych bo to mega okazja! ;)