Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Pochodzę z miejscowości Gryfów Śląski na Dolnym Śląsku i podróżuję czerwoną strzałą B5 1.6 w Sedanie.
Mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, oraz będę mógł pomagać niektórym ze sprawami z którymi sam miałem doczynienia :)
Pozdrawiam.

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Hejka....witam wszystkich jako nowicjusz..... tydzień temu stałem się posiadaczem audi a4 B5 avant 1.8 t ANB....rok 1999...w kolorze srebrnym....mam nadzieję że szczęśliwym posiadaczem. Choć muszę przyznać że już buźka mi się śmieje bo przesiadłem się z Vectry b 1.8 benzynowy  i lpg 115KM....także moc jest....;-)

,,,

Witam, właśnie dołączyłem do grona forumowiczów i serdecznie pozdrawiam z Zawiercia :)

Cześć,

Dzięki za przyjęcie do klubu. Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 1.8T Q (po paru modach).

witam, od paru miesięcy jestem posiadaczem a4 b6 avant 2.0 alt

mam już parę drobnych problemów i mam nadzieje że ktoś będzie w stanie mi pomóc w ich rozwiązaniu.

mianowicie mam wycieki płynu chłodniczego w tego króćca z tyłu silnika.

króciec już wymieniłem razem z oringiem pod czujnikiem temperatury i oringiem w wężu który leci dalej do nagrzewnicy, a wyciek jeszcze mam na węzy który idzie do tego króćca od tej rury metalowej, oraz na złącze węża do nagrzewnicy.

reasumując poszukuję 8E1 819 371 B  i 06B 121 101 C

czy ktoś jest jest mi w stanie pomóc?

Śląskie ,Gliwice

Jeżdze b5 w avancie 1.9 tdi