Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kotnrolka abs esp oraz ręczny


aris181

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mianowicie problem taki gdy odpadam autko to wyskakują mi kontrolka abs esp oraz ręczny gdy zgasze silnik i odpale silnik już jest dobrze podczas jazdy też żadnych problemów nie ma ,  mam blokadę przed kradzieżą myślałem że przez to komputer wariuje ale trochę poczytałem że to może być czujnik  abs  bo jak kupiłem autko przód zawiecha była robiona po prostu może coś tam nie styka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze kontrolka ręcznego i (abs+esp) to dwa oddzielne problemy,ale racja, że to może być winna czujnika prędkości koła, ale też wielu innych rzeczy. Masz możliwość podłączenia auta pod kompa? Podejrzewam, że zostały zapisane jakieś błędy w pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam możliwość  i to sprawdzę  tak jak pisałem ciągle myślałem że to przez tą blokadę od kradzieży i chciałem właśnie ją jechać zdemontować.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już dzisiaj 3 raz miałem problem z odpaleniem auta dzieję się to jak jest chłodniej na dworze i jest więcej wilgoći  może coś dobrze nie styka może wtyk od czujnika jakiegoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kryje sie pod "problem z odpaleniem auta" ? Długo kręcił? Wcale nie kręcił? Odpalał i gasł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcił normalnie  raz wysiadłem zamknąłem kluczykiem i otworzyłem z powrotem to odpalił normalnie lecz później to nie działało po prostu był to przypadek .. jak już  odpalił to chodził cały czas gdy jest ciepło nie ma problemu żadnego  tylko jak dłużej nie chodzi i jest zimno to 3 razy juz miałem problem  nie dzieję to się  za każdym  razem...bardziej trzeba kluczyk że stacyjki wyciągnąć i z pwrotem  spróbować   wtedy zaskakuje... może przyczyną jest kostka przy stacyjce? Czytałem że te błędy abs esp i ręczny też mogą być od tego chociaż zauważyłem że w przednim kole czujnik abs przy mocowaniu jest luźny a w prawym jest sztywny sam już nie wiem jak podłącze pod komputer okaże się bo chwilowo nie mam jak...

Edytowane przez aris181
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekamy na listę błędów z komputera i wtedy cokolwiek się wyjaśni, zawężymy grono winowajców troche ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie mianiwicie  błędy  były takie P2279 i Ten sam błąd ecu    w sterowniku abs i deski rozdzielczej i w  module komfortu dało się skasować wszystko i kolega ściągnął mi te zabezpieczenie przed kradzieżą bo prawdopodobnie było to przez to bo było podlaczone do stacyjki lub przez wyciecie dpf i ktoś nie pousuwał błędów na razie jest dobrze tylko nadal nie działa tempomat chyba poprzedni właściciel kłamał że przez te zabezpieczenie nie działa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempomat może nie działać z powodu niedziałającego czujnika przy pedale sprzęgła (czujnik sprawdzisz VAG'iem) lub hamulca (światła stop działają OK??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła są okej też coś czytałem o tym czujniku jak wrócę z wakacji to sprawdzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...