Skocz do zawartości
IGNOROWANY

drgania samochodu po nocnym (dłuższym) postoju


wkowal10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje A4B8 ma taką przypadłość, że po dłuższym postoju, np. po nocy gdy zaczynam jazdę czuję jakby koła jechały po nierównym asfalcie- droga jest równa. Po kilku kilometrach po rozgrzaniu auta wszystko jest jakby ok. Opony z przodu jakie mam to dunlopy sp sport blueresponse. Są bardzo miękkie i lekkie w porównaniu do dunlopów , które ma  na tylnych kołach- dunlop sport maxx. Czy to jest wina opon, czy to wina zawieszenia, czy może jakaś poduszka silnika, skrzyni, czy może wtryski lub świece- może nie były wymieniane od nowości. Ktoś coś podpowie? 

Edytowane przez wkowal10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to trzęsienie takie jak z niewyważonych kół, to winne mogą być przeguby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo juz w 3 audi i za uja nie mogę znaleźć przyczyny,znalazł ktoś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ale na jednym odcinku drogi gdzie asfalt był nowy. Za każdym razem po nocy jadąc a w sumie wyjeżdżając na ten odcinek asfaltu miałem drgania. Czy to było na zimowych czy letnich 17 miałem audi a4 b6 teraz mam B8 i jest tak samo tylko na 18 dopiero po przejechaniu 10km było ok. Może i wina opon ale ja już miałem kilka kplt. Jeździłem BMW ojca i nie było tam takich problem na oponach klasy ekonomicznej gdzie ja miałem klasy premium.

Edytowane przez mati07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...