Jump to content
3 3
pawelosinski83

SPRZEDANE Palniki OSRAM Cool Blue Intense 5500K D2S + adaptery D1S->D2S (nowa cena)

Recommended Posts

Palniki OSRAM Cool Blue Intense 5500K D2S + adaptery D1S->D2S (nowa cena)

Cześć,

sprzedam palniki Palniki OSRAM Cool Blue Intense 5500K D2S  z mojego auta, stan BDB, świecą super, jeśli nie będziesz zadowolony - przyjmę z powrotem ? Wyjąłem je i wsadziłem stare przed sprzedażą auta  ? Jest to D2S (przyszłościowo - tańsza opcja niż D1S z wbudowanymi starterami). Mam do nich startery zrobione na bazie oryginalnych starterów Valeo, tylko wyprowadzonymi mniejszymi wtyczkami - dzięki czemu zajmują mniej miejsca i bez problemów wchodzą w lampy. Polecam zwłaszcza do projektorów biksenon z B8. Zdjęcia pokazują jakświecą dokładnie te palniki (te moje ;) ) w projektorach z A4B8 (na podwórku i na drodze) oraz w Hella Intemo (1 projektor, z ręki na polnej drodze)

Wysyłka kurierem lub paczkomatem 15zł, przedpłata. Odbiór we Wrocławiu.

Długo u Ciebie jeździły? Czy bez tych adapterów jest coś taniej bo ja potrzebuje D2S

Godzinę temu, kuba.goller napisał:

Długo u Ciebie jeździły? Czy bez tych adapterów jest coś taniej bo ja potrzebuje D2S

Ciężko dokładnie powiedzieć, kupiłem je dość dawno jako nowe, jeszcze jak miałem S4 B5, (około 4 lata temu) tam jeździły kilka miesięcy i wyjąłem przed sprzedażą, potem po kupnie B6 też jeździłem długo na seryjnych D1S i w sumie może z półtora roku na tych po zmianie na projektory B8... I też wyjąłem wracając do serii ?
Także w sumie pracowały może około 2 lata i 30tys km...

Ręczę za nie, jakbyś nie był zadowolony z ich świecenia - wezmę z powrotem :)

Bez adapterów tak 120 + kw - myslę, że to dobra cena ?

Nowa cena:

komplet 140 + kw

lub

100 +kw za palniki
50 + kw za adaptery ze starterami

Edited by pawelosinski83

Cześć,
jak z mocowaniem d2s w gnieździe soczewki d1s, soczewki z b8

14 godzin temu, Bknz napisał:

Cześć,
jak z mocowaniem d2s w gnieździe soczewki d1s, soczewki z b8

dobre pytanie

Wszystko pasi, trzeba usunąć malutką wypustkę i można wkładać każdy rodzaj palnika. 

A4 B7 2.0TFSI tiptronic quattro 

Guest
This topic is now closed to further replies.
3 3

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...