Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 [AFN] tutaj będzie co kombinowac


Stachhh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,

Sprawa jest bardzo nietypowa  moim avantem zapaliła mi sie rezerwa myśle ok do stacji 20 km dojade a tu d*pa auto zgasło nie wiedząc czemu po 2 km z tym że pływak się nigdy nie zacinał 

Mówie dobra zadzwonie po kumpla podwiezie mi 5ke ropy ,wlałem kręce i kręce i nic nawet z plaka nie odpalił wiadomo chodził na plaku ale to puki nie przestałem psikać .

Mówie dobra odpowietrze go ,poodkręcam po dwa wtryski i zakrece paliwo tryskało więc bylo ok nastepnym krokiem bylo sprawdzenie czy nie przeskoczyl pasek rozrządu , rozebrałem cały przòd i okazało sie ze przeskoczył o 3 ząbki pech chciał że nie ma żadnego znaku na wale na pompie i na wałku rozrządu sa owe znaki ale dobra ustqwiłem wał na 0 wałek ustawiłem tak ze obraca sie wszystko i nic nie blokuje zadnych merltalicznych dzwiekow chodzi normalnie i z rozrusznika tak samo ale nawet noe zajeczy wiec teeaz zostala tylko ta pompa ale do tego podpiąlem vaga okazalo sie ze ze wyskoczylo kilka błedów m.innymi

 

N109 przekaznik 

Elektrozawor na pompie wymienilem lecz nie ma pradu

Przekaznik swiec zarowych

Czujnik skoki iglicy

I teraz siedze i kombinuje od tygodnia jak to ugryzc najpierw z tym rozrządem a pozniej z ta reszta czekam na jakies porady 

Dodam tylko ze mechanikiem to aj nie jestem ale jakies tam pojecie na ten temat mam ,jednym slowem wole zrobic sam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co kombinujesz i tak to nic nie da.

Masz głowicę do roboty, ustawiony rozrząd nie pomoże ci odpalić tego silnika.

Kolejna sprawa, piszesz że wymieniłeś n109 ale nie ma na nim napięcia to jakim cudem po poluzowaniu nakrętek wtrysków, pompa tłoczyła do nich paliwo?

Warsztat i mechanik, bo samemu bez wiedzy i zaplecza tego nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...